Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SE
H 7 • L 4
1C
Nd
1C
Pon
2C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoCharytatywny kalendarz na nowy rok. A w nim bydgoscy politycy, dziennikarze i przedsiębiorcy
kalendarz, laczy nas bydgoszcz - nadesłane
23.12.2019 | 13:28

Charytatywny kalendarz na nowy rok. A w nim bydgoscy politycy, dziennikarze i przedsiębiorcy

Na zdjęciu: Kalendarzowi nadano tytuł Łączy Nas Bydgoszcz.

Fot. nadesłane

Jest już dostępny kalendarz Łączy Nas Bydgoszcz na rok 2020. W projekt zaangażowali się między innymi bydgoscy politycy, przedsiębiorcy i dziennikarze.

Kalendarz to pomysł Adama Goździewskiego i Sebastiana Grysiaka, a dochód z niego zostanie przekazany na rzecz domu dziecka przy ul. Stolarskiej w Bydgoszczy. Zdjęcia nieodpłatnie wykonała Monika Buńkowska, a na fotografiach znaleźli się: poseł Piotr Król, radna Joanna Czerska-Thomas, Adam Nowak „Wujek Porada”, dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych Magdalena Popielewska, Paulina Wenderlich, właściciel Muzeum Mydła i Historii Brudu Adam Bujny, raper Maciej Fiedas Frelikowski, bracia Marek i Tomasz Sekielscy, wiceprzewodniczący rady miasta Ireneusz Nitkiewicz, były poseł Paweł Skutecki, menadżer Starego Miasta i Śródmieścia Maciej Bakalrczyk oraz autorzy projektu czyli Sebastian Grysiak i Adam Goździewski.

Kalendarze w cenie 20 zł można nabywać w siedlisku Wujka Porady przy ul. Pomorskiej, w Galaxy Gym przy ul. Konopnickiej, hurtowni Eduobud przy ul. Fordońskiej 30, w restauracji Ugotowany w Osówcu, w studiu fotograficznym „Pani Fotograf” przy ul. Bałtyckiej 64a, w muzeum Mydła i Historii Brudu przy ul. Długiej oraz w studiu tatuażu To Nie Boli przy ul. Stary Port 7.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści