[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Chcesz efektownie zaprezentować ceniony eksponat? Gabloty wiszące to świetne rozwiązanie

Dodano: 23.02.2022 | 08:00

Na zdjęciu: Często wybieranym miejscem do powieszenia gabloty jest nic innego jak mieszkanie.

Fot. nadesłane

Gablota wisząca to innowacyjne rozwiązanie cenione przez wiele osób. Można je spotkać zarówno w szkołach, muzeach, jak i domach. Ich duża popularność sprawia, że na rynku powstaje wiele firm specjalizujących się w projektowaniu coraz to nowocześniejszych systemów ekspozycyjnych. Wysoka jakość stosowanych materiałów sprawia, że produkt jest nie tylko niezwykle trwały ale także zwiększa atrakcyjność przedstawianych eksponatów. Dodatkowo możesz je stosować zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Przeczytaj niniejszy artykuł i przekonaj się dlaczego gabloty wiszące to produkt jakiego szukasz.

Wiszące systemy ekspozycyjne to must have w każdym muzeum

Powodem tak dużej popularności gablot wiszących jest przede wszystkim ich uniwersalność. Najczęściej są stosowane w muzeach. Przymocowanie ich do ściany na wysokości wzroku osób zwiedzających zwiększa atrakcyjność eksponatów, a także skutecznie przykuwa wzrok. Do ich produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiału zwiększające odporność na uszkodzenia. Dlaczego gabloty wiszące w muzeum to dobre rozwiązanie? Przede wszystkim proponowane systemy wystawiennicze posiadają możliwość zamontowania oświetlenia LED. Wpływa na lepszą widoczność eksponatu podkreślając jego najdrobniejsze detale. Gabloty wiszące wyróżniają się elegancją oraz uniwersalnością. Są produkowanie z dużą precyzją i z zachowaniem dbałości o najmniejszy szczegół. Jednoczenie charakteryzują się minimalizmem, przez co nie odwracają uwagi od przedstawianego eksponatu.

Gabloty wiszące w mieszkaniu? Przekonaj się o ich uniwersalności

Często wybieranym miejscem do powieszenia gabloty jest nic innego jak mieszkanie. Idealnie sprawdzą się do przechowywania kluczy lub cennej, rodzinnej zastawy. Gabloty wiszące posiadają wszechstronne zastosowanie. Sklep Omega System dzięki długoletniemu doświadczeniu spełnia potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wybrany wiszący system ekspozycyjny możesz bez problemu dopasować do Twojego wnętrza. Do wyboru masz zarówno srebrną jak i złotą, czarną lub oliwkową ramę. Szklane i trwałe półki nie odwrócą uwagi od eksponowanej rzeczy. Wybierając witryny wiszące zyskujesz produkt wysokiej jakości stanowiący nowoczesne rozwiązanie w Twoim domu. Przymocowanie do ściany nie stwarza jakiegokolwiek problemu. Dużą zaletą gablot jest to, że możesz je zamówić na wymiar i dobrać do nich różne akcesoria np. uchwyty, czy wieszaki. Nie zwlekaj i stwórz estetyczną przestrzeń!