Bydgoszcz
6C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 6 • L 6
-3C
Pt
-3C
Sob
3C
Nd
7C
Pon
8C
Wt
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaChcesz spróbować swoich sił w basenie? SP nr 44 zaprasza na drzwi otwarte
Basen Stawowa_ SG
03.03.2018 | 14:20

Chcesz spróbować swoich sił w basenie? SP nr 44 zaprasza na drzwi otwarte

Z ofertą szkoły będzie można zapoznać się już w kolejny weekend.

Na zdjęciu: Sekcja pływacka jest jedną z trzech, które funkcjonują w ramach fordońskiej SP nr 44.

Fot. Stanisław Gazda / zdjęcie ilustracyjne

Szkoła Podstawowa nr 44 Mistrzostwa Sportowego zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą sportowo-edukacyjną już w sobotę, 10 marca.

SP nr 44 mieści się przy ulicy Generała Augusta Fieldorfa „Nila” w Fordonie i kształci uczniów w zakresie taekwondo olimpijskiego, piłki nożnej chłopców, a także pływania. Każdy, kto chciałby zapoznać się z propozycjami placówki, może do niej przyjść w następną sobotę w godzinach 9:00 – 13:00.

Lista sukcesów tylko z obecnie trwającego roku szkolnego jest bardzo długa i obejmuje wszystkie dyscypliny, które można trenować w SP nr 44. Uczniowie fordońskiej szkoły zdobywali medale i wyróżnienia na zawodach pływackich w całym regionie, między innymi Bydgoszczy, Toruniu, Brodnicy czy Inowrocławiu. Również piłkarze mają na koncie sukces – trzecie miejsce podczas Arka Gdynia Christmas Cup. Trójka juniorów z sekcji taekwondo sięgnęła z kolei po laury podczas Pucharu Polski rozgrywanego w Olsztynie.

Kompleksową ofertę szkoły oraz listę sukcesów można znaleźć na stronie www.sp44ms.edu.pl. Więcej informacji można uzyskać także pod numerem telefonu (52) 343-66-67.


Powiązane treści