Bydgoszcz
12C
Opady
89% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 13 • L 11
16C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
15C
Sob
14C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleChciała się targnąć na życie. Zapobiegli temu bydgoscy policjanci
08.03.2016 | 14:29

Chciała się targnąć na życie. Zapobiegli temu bydgoscy policjanci

W poniedziałek wczesnym popołudniem funkcjonariusze odnaleźli kobietę, która chciała popełnić samobójstwo.

Na zdjęciu: Policjanci zauważyli poszukiwaną kobietę w momencie, gdy szła poboczem w miejscowości Tryszczyn.

Fot. FreeImages

Policjantom z komisariatu na Błoniu oraz wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy udało się odszukać w poniedziałek zdesperowaną bydgoszczankę. Jak wynikało z relacji syna 55-letniej kobiety, chciała ona popełnić samobójstwo.

Zgłoszenie do dyżurnego z Błonia dotarło po godzinie dziesiątej. – Z relacji zgłaszającego wynikało, że jego matka chce popełnić samobójstwo. Poinformowała go o tym, wysyłając wiadomość tekstową – wyjaśnia podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

Policjanci ustalili adres zamieszkania kobiety i udali się do jej domu, ale na miejscu nikogo nie zastali. Rozpoczęli więc poszukiwania, które skupiły się na terenie w kierunku Koronowa, gdzie 55-latka miała się udać. – Do akcji zaangażowaliśmy ponad stu strażaków oraz policjantów – mówi Słomski. Mundurowi sprawdzali zarówno tereny leśne przy drodze krajowej nr 25, jak również pobliskie akweny.

Poszukiwania zakończyły się sukcesem po godzinie 13:00. Policjanci zauważyli w Tryszczynie idącą poboczem kobietę, która pasowała rysopisem do zaginionej. – Funkcjonariusze potwierdzili jej tożsamość – dodaje podkom. Słomski. Bydgoszczanka trafiła następnie do specjalistyczną opiekę lekarzy.


Powiązane treści