[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Chemik Moderator wzmacnia się. Wraca Piotr Siekirka

Dodano: 24.09.2021 | 22:30

Na zdjęciu: Piotr Siekirka został zawodnikiem Chemika Moderatora Bydgoszcz.

Fot. mat. prasowe klubu

Piotr Siekirka został nowym piłkarzem Chemika Moderatora Bydgoszcz. Dla ofensywnego piłkarza to powrót na Glinki po dwóch latach.

Piotr Siekirka urodził się 4 grudnia 1994 roku. Jest piłkarzem uniwersalnym, który może występować na kilku pozycjach w ofensywie. W środę podpisał dwuletnią umowę z Chemikiem Moderatorem, co klub ogłosił w piątek.

Siekirka reprezentował już barwy Chemika w sezonie 2018/2019, gdy wystąpił w 31 meczach III ligi, w których zdobył 5 bramek. W minionym sezonie grał w BKS Bydgoszcz (16 meczów/8 goli w IV lidze) oraz w Unii Janikowo (13 meczów/ 4 gole w III lidze). W końcówce sierpnia rozwiązał kontrakt z Unią.

Siekirka trenuje już pod okiem sztabu szkoleniowego Chemika i w najbliższych tygodniach będzie do dyspozycji trenera Wiktora Osińskiego. W sobotę Chemik Moderator zagra z Pogonią Mogilno. Co ciekawe Pogoń, podobnie jak Unia Solec Kujawski, także była zainteresowana sprowadzeniem Siekirki.

Początek sobotniego meczu na stadionie przy ul. Glinki 79 o godz. 12:00. Obecnie bydgoszczanie zajmują szóste miejsce w tabeli, a piłkarze z Mogilna – piąte.

Chemik Moderator wzmacnia się. Wraca Piotr Siekirka
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments