Bydgoszcz
11C
Słonecznie
66% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNE
H 11 • L 11
17C
Wt
18C
Sr
19C
Czw
15C
Pt
19C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportChemik uruchomił kartę klubową. Zawodnicy i sympatycy mogą liczyć na zniżki
Chemik Bydgoszcz
03.02.2018 | 09:00

Chemik uruchomił kartę klubową. Zawodnicy i sympatycy mogą liczyć na zniżki

W programie lojalnościowym bierze udział 21 firm.

Na zdjęciu: Drużyna piłkarska Chemik Moderator Bydgoszcz po rundzie jesiennej zajmuje pierwsze miejsce w tabeli IV ligi.

Fot. ST

Od 1 lutego funkcjonuje Karta Klubowa Chemika Bydgoszcz. Z programu lojalnościowego, do którego włączyło się 21 partnerów klubu, będą mogli korzystać jego zawodnicy i sympatycy.

Osoby posiadające Kartę Klubową mogą liczyć na szereg zniżek i rabatów w firmach z Bydgoszczy i regionu. Jak powiedział prezes sekcji piłki nożnej Michał Sztybel, Chemik od dłuższego czasu myślał o wprowadzeniu tego projektu.

– Po kilku miesiącach przygotowań i rozmów z naszymi partnerami, wreszcie startujemy. Jednocześnie zapraszamy wszystkie zainteresowany firmy do udziału w programie – zachęca Sztybel.

Obecnie w programie bierze udział 21 firm – Usługi fizjoterapii, rehabilitacji i odnowy biologicznej Adam Piesik, Automatykon Sp. J. Boiński Wrzecionkowski, Auto Myjnia Błysk, CBT Polska Sp. z o.o., Euro CB Sklep Komis, Biuro Rachunkowe GA-BU Klaudiusz Michałowski, Salonik Piłkarski GoldenGoal Szymon Kowalik, LOVE NATURE, Red Bike Sp. z o.o., TEAMAR Marcin Ornowski, TachoAnalizaDriver Maciej Tadych, Gabinet Weterynaryjny UltraVet, Uzdrowisko Wieniec-Zdrój, AGENCJA REKLAMOWA START, Agencja filmowo-reklamowa Aimart Lech Wilczaszek, AMSports – Sklep rowerowy Bydgoszcz, Media Enter, Husse Bydgoszcz, YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Sklep motoryzacyjny, ubezpieczenia – Maciej Majewski i Nauka Jazdy RODEO Marek Thiede.

Szczegóły zniżek i regulamin projektu jest dostępny na stronie internetowej klubu. Jak informuje Chemik, dystrybucja kart wśród zawodników odbędzie się w najbliższych dniach.

– Już od dłuższego czasu współpracujemy z Chemikiem i cieszymy się, że teraz możemy dołączyć do programu karty klubowej i w ten sposób być jeszcze bliżej klubowej społeczności – mówi Szymon Kowalik z salonu piłkarskiego GoldenGoal.


Powiązane treści