Bydgoszcz
2C
Mżawka
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 3 • L 1
4C
Nd
5C
Pon
5C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaSPORTChętnie wyjeżdżasz na zimowe szaleństwa w górach z rodziną? Ten sprzęt Ci się przyda!
skis-584600_960_720
19.11.2018 | 11:37

Chętnie wyjeżdżasz na zimowe szaleństwa w górach z rodziną? Ten sprzęt Ci się przyda!

Na zdjęciu:

Fot.

Zima już za pasem, a to oznacza tylko jedno – zimowe szaleństwo na stokach i najpiękniejszych szlakach dla miłośników białego puchu. Należysz do aktywnych osób, które chętnie uprawiają sporty zimowe w górach? Zobacz wyposażenie dla Twojego samochodu, z którym każda podróż będzie łatwiejsza.

Klasyczne uchwyty narciarskie
To obowiązkowy dodatek, jeśli często wyruszasz w trasy zimą i zabierasz swój własny sprzęt sportowy. Klasyczne uchwyty narciarskie montowane są na dachu samochodu, co nie ogranicza w żaden sposób Twojej widoczności podczas jazdy. Sprzęt tego typu pomieści jednocześnie nawet do sześciu part nart, dlatego przyda się tym, którzy podróżują na narty z całą rodziną bądź paczką przyjaciół. Pamiętaj, że w tego typu akcesoriach liczy się jakość. Przejrzyj ofertę na https://smartmoto.pl/pol_m_Bagazniki_Dachowe_Uchwyty-na-sprzet-zimowy-283.html i wybierz najbardziej optymalną opcję dla siebie i swojego samochodu!

Nowoczesne adaptery do sprzętu zimowego

Jeśli nie chcesz inwestować w tradycyjne uchwyty narciarskie, zapoznaj się z nowoczesnymi adapterami do sprzętu zimowego. Różnią się one przede wszystkim sposobem montażu i funkcjonalnością. Adapter to swego rodzaju bagażnik, który przewiezie jednocześnie do pięciu part nart czy czterech snowboardów. Sprzęt przewożony jest w pozycji pionowej, a nowoczesne rozwiązanie sprawia, że w każdej chwili masz swobodny dostęp do bagażnika samochodu, bez odpinania sprzętu.

Skup się na szczegółach

Bez względu na to, jaką opcję akcesoriów do przewożenia sprzętu zimowego wybierzesz, musisz pamiętać o podstawowych zasadach. Skup się na najważniejszych kwestiach i przewoź sprzęt zawsze bezpiecznie, nie utrudniając drogi sobie i innym uczestnikom ruchu.

Pamiętaj o:

  • dopasowaniu akcesoriów do modelu i rodzaju samochodu,
  • solidnym i prawidłowym zapięciu sprzętu,
  • braku przeciążenia czy przeładowania,
  • skorzystania z wszystkich zabezpieczeń danego uchwytu, by uchronić się także przed kradzieżą

Podobne wpisy

Powiązane treści