Bydgoszcz
-0C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 0 • L -2
1C
Nd
-1C
Pon
-3C
Wt
-4C
Sr
-6C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleChevrolet wypadł z drogi pod Bydgoszczą. Samochód zaczął się palić [ZDJĘCIA]
11.02.2018 | 13:30

Chevrolet wypadł z drogi pod Bydgoszczą. Samochód zaczął się palić [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło krótko po godzinie dziesiątej - informują strażacy z OSP Brzoza.

Na zdjęciu: Chevrolet matiz wypadł z drogi w miejscowości Kobylarnia na trasie Brzoza - Łabiszyn.

Fot. OSP Brzoza

 

W niedzielne przedpołudnie strażacy brali udział w akcji gaszenia chevroleta matiza, który na łuku drogi wojewódzkiej nr 254 w miejscowości Kobylarnia niedaleko Brzozy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na szczęście kierowcy pojazdu nic się nie stało.


CZYTAJ RÓWNIEŻ: Groźne zderzenie na Osowej Górze. Do szpitala trafiły cztery osoby


Jak informują strażacy z OSP Brzoza, zgłoszenie otrzymali o godzinie 10:11. – Powodem alarmu był palący się samochód – dodają. Na miejscu zastali wspomnianego chevroleta, którego kierowca stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w przydrożne drzewo. W komorze silnika zaraz po zdarzeniu pojawił się ogień. – Osoby postronne będące na miejscu zdołały ugasić płomienie gaśnicami samochodowymi – relacjonują strażacy.

Do druhów z Brzozy dołączył wkrótce zastęp ze Szkoły Podoficerskiej PSP z bydgoskich Glinek. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz dogaszeniu pojazdu.

Przybyli na miejsce ratownicy medyczni przebadali jedynego uczestnika kolizji – kierowcę chevroleta. Nie wymagał on jednak przewiezienia do szpitala.

 


Powiązane treści