Bydgoszcz
2C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h ENE
H 2 • L 2
2C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
5C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleChwile grozy na trasie Bydgoszcz – Toruń. Naczepa ciężarówki zjechała na przeciwległy pas ruchu [WIDEO]
05.11.2021 | 10:57

Chwile grozy na trasie Bydgoszcz – Toruń. Naczepa ciężarówki zjechała na przeciwległy pas ruchu [WIDEO]

Na zdjęciu: Zdarzenie zostało nagrane na wideorejestratorze.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Solca Kujawskiego zwracają się z prośbą o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia na drodze krajowej nr 10. Kierowca ciężarówki nie zapanował nad swoim pojazdem, a następnie odjechał.

2 listopada ok. godz. 18:50 w Przyłubiu kierujący białą ciężarówką marki Scania nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do poślizgu przyczepy, która zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadący z naprzeciwka inny pojazd ciężarowy. Sprawca oddalił się w kierunku Torunia, ale sytuację zarejestrowano na nagraniu. Kierującemu drugą z ciężarówek na szczęście nic się nie stało.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do ustalenia personaliów kierowcy Scanii bądź numeru rejestracyjnego pojazdu. Wszyscy, którzy mogą pomóc albo na przykład jechali wówczas tą trasą i posiadają wideorejestratory w swoich pojazdach proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny – mówi kom. Lidia Kowalska.

Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 71 30, a także całodobowo pod numerami 47 751 12 49 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. VII-Kr 2441/21.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści