Bydgoszcz
1C
Słonecznie
71% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 1 • L 0
2C
Pt
6C
Sob
7C
Nd
6C
Pon
5C
Wt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICiąg dalszy burzliwej historii miłosnej. Do wygrania pięć książek [KONKURS]
Zaczekaj na mnie
23.11.2018 | 19:10

Ciąg dalszy burzliwej historii miłosnej. Do wygrania pięć książek [KONKURS]

Na zdjęciu: Do zdobycia jest 5 książek.

Fot. KC

Kontynuacja jednego z najgłośniejszych debiutów 2018 roku! Autorzy przedstawiają czytelnikom dalsze losy bohaterów powieści „Napisz do mnie”. Jesteście ciekawi, co będzie się działo z Matyldą i Kosmą? MetropoliaBydgoska.pl wraz z wydawnictwem Czwarta Strona zaprasza do konkursu, w którym do wygrania jest najnowsza książka Lidii Liszewskiej i Roberta Kornackiego – „ Zaczekaj na mnie”.

Pierwsza część historii Matyldy i Kosmy rozpoczęła się od jednego listu, na który on odpowiedział. Niestety, ta opowieść nie skończyła się happy endem. Dlatego duet Liszewska-Kornacki postanowił pokazać, co stało się z bohaterami.

Po burzliwym rozstaniu Matyldzie został tylko jeden list, który czekał w skrzynce rok. Zawarte w nim wyjaśnienia Kosmy wszystko komplikują, bo przez ten czas życie kobiety całkowicie się zmieniło. Jej nową codzienność wypełnia samotne macierzyństwo i powracające myśli o ukochanym. Czy Matylda będzie nadal na niego czekać, gdy obok pojawi się inny mężczyzna? Kosma musi teraz poświęcić wszystkie swoje siły na walkę o własne zdrowie. Jak pogodzi porywczy temperament z przestrzeganiem zaleceń lekarzy? Czy drogi tych dwojga jeszcze się zejdą?

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak potoczyły się losy bohaterów, zapraszamy do udziału w konkursie. Aby wygrać jedną z pięciu książek należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl w tytule wpisując „Zaczekaj na mnie”. W treści musi znaleźć się imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Kim z zawodu jest główny bohater powieści, Kosma?

Wygrywa pięć osób, które podadzą poprawne rozwiązanie. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 25 listopada, do godz. 20:00. Zwycięzców poinformujemy o sposobie odbioru nagrody w wiadomości zwrotnej.


Podobne wpisy

Powiązane treści