Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Co najlepiej obstawiać u bukmacherów zimą?

Dodano: 24.10.2022 | 18:11

Na zdjęciu: W przypadku sportów zimowych nie zawsze umiejętności zawodników grają pierwsze skrzypce.

Fot. nadesłane

Zima za pasem, dlatego miłośnicy białego szaleństwa powoli zaczynają zastanawiać się, jakie to dyscypliny mogą im przynieść najwięcej zysku w nadchodzącym sezonie i co warto obstawiać, żeby mieć realne szanse na zdobycie dużych pieniędzy. Obecnie faktycznie u dobrych bukmacherów online, jak SuperBet, oferta obejmuje coraz dłuższą listę typowo zimowych dyscyplin, jak chociażby skoki narciarskie. Czy jednak faktycznie są to oferty warte przyjrzenia się im z bliska i czy warto się na nie szykować w najbliższym czasie?

Zimowe sporty a zakłady bukmacherskie – czy to się opłaca?

W przypadku sportów zimowych nie zawsze umiejętności zawodników grają pierwsze skrzypce. Są to zawody sportowe, w przypadku których czynniki losowe, czyli warunki atmosferyczne, nierzadko biorą górę nad wypracowywanymi przez lata technikami skoków czy zjazdów. Tym samym nawet u dobrych takich jak bukmacher online SuperBet czy innych, obstawianie takich wydarzeń związane jest ze znacznie większym ryzykiem. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę również dużo niższe limity. Także ocena jury, czyli punktacja, jest bardzo subiektywna i nierzadko była już obiektem naprawdę sporych dyskusji nad ich prawidłowością. Generalnie raczej trudno uzyskać tu wysokie kursy. Mimo wszystko będzie to miłym dodatkiem do innych, rozgrywanych również w sezonie zimowym, spotkań.

Pod względem szans na trafne obstawienie zwycięzców nieco łatwiejsze jest obstawiane łyżwiarstwa. Dynamicznie rozwijająca się sytuacja na tafli czasem nie pozwala na szybkie i trafne oszacowanie szans na wygraną, jednak znając dobrze samych zawodników, można pozwolić sobie na szacowanie ich formy w stosunku do konkurencji i tym samym starać się ugrać i coś dla siebie.

Jakich ofert na sporty zimowe można się spodziewać?

Trudno powiedzieć, co przyniesie najbliższa zima, jeśli chodzi o oferty konkretnych bukmacherów. Najczęściej wśród ofert pojawiają się skoki narciarskie, nadal szalenie lubione i cenione przez Polaków. Pewnie już niedługo będzie można zajrzeć na strony bukmacherów nie tylko na listę kwalifikacyjną, ale też w poszukiwaniu akcji promocyjnych i specjalnych bonusów. Zapewne pierwsze z nich wystartują niedługo przed rozpoczęciem Pucharu Świata.

Jeśli już latem brakuje Ci mroźnej bryzy, zawsze możesz obstawiać sprawdzone i bezpieczne zawody rozgrywane w hokeju na lodzie. W ich przypadku również nie brak emocji i atrakcyjnych widowisk, chociaż rozgrywane są pod dachem. Do wyboru są zarówno polskie, jak i zagraniczne spotkania (w tym NHL), co jeszcze dodatkowo urozmaica oglądane widowiska.