Bydgoszcz
11C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 9km/h SW
H 12 • L 11
15C
Pt
15C
Sob
16C
Nd
14C
Pon
10C
Wt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaCollegium Medicum zaprasza do siebie. W najbliższy wtorek
CM UMK
02.04.2017 | 15:14

Collegium Medicum zaprasza do siebie. W najbliższy wtorek

Z możliwości odwiedzin powinni skorzystać przede wszystkim ci, którzy chcieliby rozpocząć studia na uczelni.

Na zdjęciu: Uczelnia organizuje drzwi otwarte.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

W najbliższy wtorek, 4 kwietnia, odbędą się drzwi otwarte Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. – Będzie okazja zobaczyć i usłyszeć to, co na co dzień dostępne jest tylko dla wybranych – zachęcają organizatorzy.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 w budynku audytoryjnym, czyli siedzibie Biblioteki Medycznej znajdujące się w kompleksie budynków Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy przy ul. M. Curie Skłodowskiej 9. Wydarzenie adresowane jest do osób, które chciałyby rozpocząć studia na uczelni. – Przygotowaliśmy szereg spotkań, które pomogą zainteresowanym studiami w Collegium Medicum określić preferencje dotyczące kierunku nauki – mówią organizatorzy

Przyszli kandydaci będą mogli wziąć udział w różnych warsztatach. Zorganizowany zostanie kurs szycia chirurgicznego, czy warsztaty ultrasonograficzne. Podczas drzwi otwartych będzie można porozmawiać z obecnymi studentami uczelni, którzy będą przebywać między innymi przy stoiskach kierunkowych. Goście zostaną również oprowadzeni po uczelni i zobaczą pracownie, laboratoria i niedostępne na co dzień miejsca szpitala uniwersyteckiego. Nie zabraknie oczywiście spotkania z władzami uczelni.

W programie wydarzenia znajduje się również pokaz taneczny studentów Collegium Medicum „Nasi studenci mają talent”, pokaz dotyczący konsekwencji zażywania dopalaczy oraz escape room „Szalony lekarz”.


Powiązane treści