Bydgoszcz
8C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 9 • L 7
18C
Czw
13C
Pt
16C
Sob
14C
Nd
21C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesCoś dla pań! Bezpłatne warsztaty o prowadzeniu własnego biznesu!
sukces to ja
13.01.2017 | 08:00

Coś dla pań! Bezpłatne warsztaty o prowadzeniu własnego biznesu!

Własny biznes? To nie jest trudne!

Na zdjęciu: Logo akcji

Fot. materiały organizatora

27 stycznia w Bydgoszczy, w ramach ogólnopolskiego programu aktywizacji zawodowej kobiet „Sukces TO JA” odbędą się bezpłatne warsztaty z ekspertami dla kobiet chcących założyć własną firmę. Uczestniczki otrzymają kompleksową wiedzę o tym, jak założyć firmę, jak stworzyć model biznesowy, a także gdzie szukać finansowania na start działalności. Na wydarzenie zaprasza organizator Sukces Pisany Szminką.

-Podczas spotkania w Bydgoszczy uczestniczki wydarzenia będą miały okazję zdobyć praktyczne informacje i kompetencje, które są niezbędne dla kobiet pragnących założyć własny biznes. To dawka wiedzy, która została staranie dobrana z myślą o mieszkankach Bydgoszczy oraz w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia w pracy z kobietami i dla kobiet w Sukcesie Pisanym Szminką” – mówi Olga Kozierowska, twórczyni Sukcesu Pisanego Szminką.

W programie warsztaty z tworzenia modelu biznesowego, poszukiwania źródła finansowania, wykorzystania języka korzyści oraz komunikacji online z klientem.

-Chcemy przekazać paniom praktyczną wiedzę o tym, jak z powodzeniem rozpocząć swój biznes, podpowiedzieć najlepsze rozwiązania i zaprezentować instrumenty wspierające młodych przedsiębiorców. Nie zabraknie cennych informacji, gdzie można szukać finansowania na rozwój działalności biznesowej” – powiedziała Anna Solarek, dyrektor kontaktów zewnętrznych i komunikacji w Coca-Cola Poland Services, partnera programu.

Uczestniczki warsztatów będą miały okazję dowiedzieć się o dostępnych funduszach unijnych bezpośrednio od ekspertów – przedstawicieli Punku Informacyjnego Funduszy Unijnych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział należy się zarejestrować na stronie internetowej sukcestoja.pl

 


Powiązane treści