Bydgoszcz
10C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 11 • L 9
10C
Sr
16C
Czw
15C
Pt
12C
Sob
10C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONSportCuiavia pozyskała sponsora tytularnego. Lepsze czasy dla klubu?
7-09-2019_ IV liga kujawsko-pomorska_ SP Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław - SF (2)
25.09.2019 | 11:20

Cuiavia pozyskała sponsora tytularnego. Lepsze czasy dla klubu?

Na zdjęciu: Piłkarze z Inowrocławia będą od rundy wiosennej występować jako Cuiavia Bank Spółdzielczy.

Fot. Szymon Fiałkowski

Cuiavia Inowrocław pozyskała sponsora tytularnego. Piłkarzy w biało-zielonych barwach zdecydował się wesprzeć Bank Spółdzielczy Inowrocław.

Umowa będzie obowiązywać od 1 stycznia 2020. – Dla nas to na pewno duża szansa na pokazanie naszej wiarygodności, bo każdy taki sponsor dobrze świadczy o klubie. Wiadomo, że czasy są ciężkie,  mamy w pełni zagospodarowaną drabinkę szkoleniową i z samej dotacji nie da się pokryć wszystkich kosztów. Taki sponsor na pewno wniesie trochę spokoju – mówi prezes klubu Sławomir Roszak.

Nazwa banku pojawi się w nazwach wszystkich drużyn – zarówno seniorów, jak i zespołów młodzieżowych. Oprócz przekazania środków finansowych bank ma też przygotować produkt dedykowany społeczności klubowej. – Jeśli współpraca będzie skutkowała pozyskaniem nowych klientów, to może w kolejnych latach wsparcie dla klubu będzie jeszcze większe – mówi Roszak.

Cuiavia nieźle rozpoczęła sezon i zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli. Do drugiego Sportisu Łochowo traci jednak tylko trzy punkty. W najbliższy weekend podopieczni Michała Nadolskiego zagrają z Kujawianką Izbica Kujawska.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści