Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
78% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 2 • L 0
-1C
Czw
0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
-3C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICzarny bilans kąpieli nad wodą. Wyłowiono dwa kolejne ciała
07.08.2018 | 10:15

Czarny bilans kąpieli nad wodą. Wyłowiono dwa kolejne ciała

To był najtragiczniejszy weekend wakacji nad wodą.

Na zdjęciu: Ciała dwóch kolejnych osób wyłowiono z wody.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

To był najtragiczniejszy weekend wakacji pod względem utonięć. Tylko w kraju, jak informuje Komenda Główna Policji, w piątek, sobotę i niedzielę utonęło 30 osób.

Na Kujawach i Pomorzu ten bilans jest równie tragiczny, bowiem życie straciło siedem osób. W sobotę informowaliśmy o wyłowieniu ciała mężczyzny ze stawu w Toporzyskach, zaś w niedzielę w powiecie aleksandrowskim utopił się 29-latek. W niedzielny wieczór strażacy poinformowali również o 19-latku, który utonął w miejscowości Przyjezierze w powiecie mogileńskim.

To nie koniec tragedii. Podczas niedzielnej akcji poszukiwawczej na Wiśle w miejscowości Przypust (gm. Nieszawa, pow. aleksandrowski), nurkowie wyłowili z rzeki ciało poszukiwanego 25-letniego mężczyzny. Wczoraj rano na terenie Torunia, z Wisły zostały wyłowione zwłoki 43-latka, który był poszukiwany od niedzielnego popołudnia.

Przypomnijmy, że w weekend nad Bałtykiem utopiło się dwóch mężczyzn z Grudziądza: 55- i 37-latek. Ciało tego drugiego zostało odnalezione w poniedziałek rano.


Powiązane treści