[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Czarny wtorek na drogach regionu. W wypadku samochodu i motocykla na DK 10 zginęła jedna osoba

Dodano: 06.07.2021 | 16:44

Na zdjęciu: Do tragedii na DK 10 doszło przed godziną 16:00.

Fot. Maciej Rejment/zdj. ilustracyjne

Jedna osoba zginęła w wyniku zderzenia samochodu osobowego i motocykla na drodze krajowej nr 10. To trzeci dziś śmiertelny wypadek na drogach województwa kujawsko-pomorskiego.

Jak przekazują strażacy, do zdarzenia doszło około godziny 15:45 na odcinku Toruń – Lipno, w miejscowości Wola (gmina Kikół, powiat lipnowski). Z nieznanych na razie przyczyn kierujący samochodem osobowym zderzył się z motocyklem. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba – mężczyzna.

Na miejscu wypadku pracują dwa zastępy straży pożarnej i pozostałe służby. DK 10 w rejonie wypadku jest nieprzejezdna.

Wtorek, 6 lipca to jeden z najtragiczniejszych dni na kujawsko-pomorskich drogach. W wyniku wypadków zginęły łącznie trzy osoby – do pierwszego zdarzenia ze skutkiem śmiertelnym doszło około godziny 7:30 na DK 15 w rejonie Brodnicy, gdzie w wyniku zderzenia samochodu osobowego i dwóch ciężarówek zginął 49-letni kierowca osobówki. Tuż przed południem strażacy z komendy wojewódzkiej poinformowali natomiast o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 214 na odcinku Warlubie – granica województwa. Tam kierujący samochodem osobowym uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba.

Od początku wakacji w województwie kujawsko-pomorskim – wliczając zdarzenie w miejscowości Wola – doszło już do pięciu śmiertelnych wypadków drogowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments