Bydgoszcz
2C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h ENE
H 2 • L 2
2C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
5C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaCzartery z Bydgoszczy. Dokąd będziemy mogli polecieć na wakacje z naszego lotniska?
czartery z Bydgoszczy
16.11.2021 | 08:58

Czartery z Bydgoszczy. Dokąd będziemy mogli polecieć na wakacje z naszego lotniska?

Na zdjęciu: Czartery z Bydgoszczy w sezonie 2022 obejmą trzy kraje: Turcję, Grecję oraz Bułgarię. W ofercie będzie między innymi zdecydowany numer jeden w tym roku - Antalya.

Fot. Szymon Fiałkowski

Trzy kraje, pięć lotnisk docelowych i dziesięć połączeń tygodniowo – tak ma kształtować się w 2022 roku oferta na letnie czartery z Bydgoszczy. Bilety są już dostępne w biurach podróży.

Jak informuje Port Lotniczy Bydgoszcz, touroperatorzy ogłosili już kierunki wakacyjnych lotów w przyszłym roku. Zaskoczenia nie ma – listę otwiera turecka Antalya, która okazała się najchętniej wybieranym w 2021 roku połączeniem z miasta nad Brdą. Pierwszy lot zaplanowano już na Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w środy oraz soboty.

Ale to nie koniec kierunków tureckich. W przyszłym roku bydgoszczanie i mieszkańcy regionu kujawsko-pomorskiego będą mogli z portu imienia Paderewskiego wylecieć również do Bodrum. Loty rozpoczną się dzień później niż w przypadku lotów do Antalyi. Będą odbywały się w każdy czwartek.

Czartery z Bydgoszczy ponownie oznaczają możliwość udania się na greckie wyspy. W przyszłoroczne wakacje będzie możliwość wykupienia wycieczek na Rodos oraz na Zakynthos. Pierwsze loty odbędą się 3 czerwca. Będą realizowane przez cały sezon w piątki.

Ostatnim krajem, do którego polecimy z bydgoskiego lotniska latem 2022 roku, będzie Bułgaria. W tym wypadku loty mają odbywać się we wtorki i piątki. Pierwszy rejs zaplanowano na 3 czerwca.

Jak przekazał PLB, wszystkie wycieczki dostępne są na stronach biur podróży TUI, Coral Travel, Grecos, Itaka oraz Exim Tours.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści