Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 4 • L 2
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
4C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCI„Czas na Bydgoszcz” – gra miejska 
Gra Miejska
16.11.2016 | 12:04

„Czas na Bydgoszcz” – gra miejska 

19 listopada uczestniczący w Grze Miejskiej przeniosą się w realia lat 20. i 30. XX wieku.

Na zdjęciu:  Grupa Rekonstrukcji Historycznej Bluszcz

Fot. Wojciech Woźniak

19 listopada 2016 r., godz. 11:00-13:45 (start godz. 11:00 w amfiteatrze przy Spichrzach nad Brdą, ul. Grodzka 7-11) każdy chętny może wziąć udział w kolejnej grze miejskiej przygotowanej przez Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy.

Tym razem przeniesiemy się do 1918 roku, a bohaterką zabawy będzie Stefania Tuchołkowa – bydgoska publicystka, literatka, działaczka społeczna. W grze wezmą udział panie ze znanej warszawskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej Bluszcz w strojach stylizowanych na lata 20. i 30. XX w. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają ciekawe nagrody oraz kubek ciepłej herbaty!

 Zapisy grup  chętnych do udziału w grze miejskiej należy przesyłać na adres mailowy: dariusz.lesniewski@muzeum.bydgoszcz.pl do 18 listopada br.

W zgłoszeniu należy podać nazwę grupy, imiona i nazwiska oraz wiek członków, telefon kontaktowy do osoby pełnoletniej, będącej kapitanem grupy oraz kontaktowy adres e-mail. Grupy powinny liczyć od 2 do 5 osób.

 Gra miejska powstała w oparciu o informacje zawarte w aplikacji na urządzenie mobilne „Czas na Bydgoszcz” dostępnej na muzealnej stronie internetowej Muzeum.

 


Powiązane treści