Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleCzłowiek-demolka w Bydgoszczy. Przewracał rowery, rzucał hulajnogami [ZDJĘCIA]
07.04.2023 | 15:09

Człowiek-demolka w Bydgoszczy. Przewracał rowery, rzucał hulajnogami [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Straż Miejska Bydgoszcz / kadr z kamer monitoringu

Kilka rowerów elektrycznych oraz hulajnóg zdemolował mężczyzna w centrum Bydgoszczy. Do zdarzenia doszło minionej nocy (6/7 kwietnia), a wszystko nagrały kamery miejskiego monitoringu.

Było mniej więcej pół godziny po północy z czwartku na piątek, gdy obsługujący kamery miejskiego monitoringu dyżurny pracownik Straży Miejskiej zauważył mężczyznę, który zaczął „show” na placu Teatralnym. Ten na początek przewrócił kilka rowerów elektrycznych, które stały w pobliżu przystanku tramwajowego, a i na same torowisko przy placu Praw Kobiet następnie rzucone zostały hulajnogi.

Dyżurny bydgoskich municypalnych nie dość, że całą sytuację cały czas obserwował na kamerach, to jeszcze o zdarzeniu powiadomił dyżurnego z Komedy Miejskiej Policji. Sam mężczyzna zdecydował się na spacer w kierunku ul. Pomorskiej, a tam znów na jego drodze stanęła… hulajnoga. Efekt? Rzut nią w zaparkowany w pobliżu jeden z samochodów. Mało tego – przewrócił kolejny z rowerów oraz uderzał ręką w szybę wystawową jednego ze sklepów.

Na miejsce udali się także policjanci z komendy, którzy zatrzymali go chwilę potem. Jak podali strażnicy – mężczyzna próbował uciec z miejsca zdarzenia. Wpadł ostatecznie przy ul. Gdańskiej. Jak się dowiedzieliśmy, czynności w tej sprawie są obecnie prowadzone przez bydgoskich policjantów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nick
nick
1 rok temu

ja się po części nie dziwię, człowiek wpadł w szał, ja też tak mam gdy przechodzę na takich chodnikach, dlaczego firma zewnętrzna, prywatna zarabia na wypożyczaniu hulajnog a nie stworzyła sobie parkingu do nich i zaśmieca nimi chodniki? tarasuje przejścia? gdzie jest napisane, w którym artykule prawa? że na chodniku można parkować hulajnogi elektryczne? a rowery miejskie mają swoje stałe miejsca stworzone przez miasto, ktoś się na tym bogaci bo ludzie płacą telefonem z karty kredytowe a mieszkańcy i miasto traci, już nie wspomnę o walorach estetycznych, straż miejska powinna rekwirować te hulajnogi do czasu aż nie stworzą sobie własnego… Czytaj więcej »