Bydgoszcz
2C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 2 • L 2
9C
Wt
10C
Sr
7C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportCzołowa zawodniczka Pałacu spodziewa się dziecka. „Zdecydowałam się na przerwę od siatkówki”
08.06.2020 | 18:25

Czołowa zawodniczka Pałacu spodziewa się dziecka. „Zdecydowałam się na przerwę od siatkówki”

Na zdjęciu: Patrycja Balmas w nadchodzącym sezonie nie zagra w rozgrywkach Tauron Ligi.

Fot. Szymon Fiałkowski

Kolejne osłabienie szóstego zespołu minionego sezonu Tauron Ligi. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zagra w nadchodzących rozgrywkach bez swojej kluczowej zawodniczki.

W nadchodzącym sezonie, w barwach Pałacu nie zobaczymy Patrycji Balmas (znanej pod panieńskim nazwiskiem Polak). Balmas była jedną z kluczowych zawodniczek w drużynie Piotra Mateli. Jak informuje klub, 29-letnia siatkarka grająca na pozycji przyjmującej, spodziewa się dziecka.

– Zdecydowałam się na roczną przerwę od siatkówki i na urlop macierzyński – mówi Patrycja Balmas w rozmowie z oficjalną stroną klubową. Przypomnijmy, że w barwach Pałacu nie zobaczymy w nadchodzącym sezonie środkowej Anny Stencel, która przeniosła się do Developresu Rzeszów oraz Moniki Fedusio. Przyjmująca jest blisko podpisania kontraktu z Grot Budowlanymi Łódź.

Niedawno bydgoski zespół przekazał, że do drużyny dołączy przyjmująca Emilia Mucha. Klub – jak deklaruje prezes Piotr Makowski – ma w planach około pięciu transferów – m.in. na pozycje rozgrywającej, atakującej i środkowej.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści