Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 18 • L 16
22C
Sr
25C
Czw
24C
Pt
25C
Sob
27C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleCzołowe zderzenie niedaleko Bydgoszczy. Cztery osoby trafiły do szpitala!
straż pożarna - na sygnale - MR-6
14.03.2019 | 17:17

Czołowe zderzenie niedaleko Bydgoszczy. Cztery osoby trafiły do szpitala!

W wyniku wypadku poszkodowana została dwójka dzieci.

Na zdjęciu: Jako pierwsi pomocy poszkodowanym udzielili strażacy z Bydgoszczy, którzy udawali się do centrum szkoleniowego w Łubiance.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Cztery osoby, w tym dwoje dzieci, wymagały hospitalizacji w następstwie wypadku skody octavii oraz opla astra, do którego doszło w czwartek rano w rejonie Czarnowa niedaleko Bydgoszczy na drodze krajowej nr 80. 

Do zderzenia doszło krótko po godzinie 8:30 na prostym odcinku drogi w rejonie przystanku PKS (w stronę Bydgoszczy) tuż przed wjazdem do wspomnianego Czarnowa. Według wstępnych ustaleń policjantów jadący w stronę Torunia kierowca skody wyprzedzał ciągnik i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka oplem. W jego wyniku auta zostały wyrzucone na pobocze.

W efekcie zderzenia pomocy medycznej wymagały cztery osoby – kierująca oplem kobieta wraz z dwójką podróżujących z nią dzieci oraz kierowca skody. Jako pierwsi pomocy udzielili im bydgoscy strażacy, którzy byli akurat w drodze do centrum szkoleniowego w Łubiance. Na miejscu pojawili się także policjanci, druhowie z OSP Toporzysko, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Interwencja tego ostatniego nie była ostatecznie potrzebna.

Z powodu wypadku występowały utrudnienia w ruchu. Z uwagi na pracę służb ratunkowych odbywał się on przez kilkadziesiąt minut wahadłowo.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści