Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Czołowi przedstawiciele polskich kabaretów wystąpią na jednej scenie w Bydgoszczy. Wygraj bilety [KONKURS]

Dodano: 27.09.2023 | 13:51

Na zdjęciu: HuMore Show to absolutny top polskiego kabaretu.

Fot. mat. organizatora

Już w październiku w Bydgoszczy odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Maraton Kabaretowy HuMore Show 2023. Wspólnie z organizatorem Adria Art mamy dla Was bilety. Poznajcie szczegóły!

Największą dawkę śmiechu w Polsce będzie można poczuć w różnych częściach naszego kraju, a na trasie nie mogło zabraknąć Bydgoszczy. Wydarzenie w naszym mieście odbędzie się 28 października 2023 r. o godz. 19:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej  Immobile Łuczniczka. Organizatorem całego cyklu jest Adria Art, czyli lider organizacji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w Polsce.

HuMore Show to absolutny top polskiego kabaretu. Podczas tegorocznej edycji bazującej na polsatowskim cyklu „Młodzi i Moralni”, na scenie wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Zdolni i Skromni i Igor Kwiatkowski. Oprócz nich rozbawi Was do łez zespół muzyczny Gwiazda z Zagranicy i Andrzej Kozłowski, uczestnik programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który zaśpiewa na żywo znane przeboje w wyjątkowej formie.

Cały wieczór poprowadzi duet Robert Górski i Robert Korólczyk.

Bilety do zakupu na stronie www.adria-art.pl

 

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników we współpracy z organizatorem Adria Art mamy konkurs! Do wygrania są dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie. Aby o nią powalczyć, wystarczy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule „HuMore Show”, a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Jaki kabaret lubisz najbardziej i dlaczego?

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 października  2023 r., do godz. 12:00. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi, a ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości mailowej wysłanej tego samego dnia.