Bydgoszcz
3C
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H 3 • L 3
9C
Pt
8C
Sob
8C
Nd
6C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaCzterech różnych mężczyzn i jedne zawody. Dynamiczna komedia w Operze Nova
13.03.2017 | 10:57

Czterech różnych mężczyzn i jedne zawody. Dynamiczna komedia w Operze Nova

Przypadkowe spotkanie może być początkiem zupełnie nowej relacji.

Na zdjęciu: Grafika promująca wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska – tego mogą spodziewać się widzowie, którzy zobaczą spektakl „Triathlon story, czyli Chłopaki z Żelaza”. Komedię wyreżyserowaną przez Piotra Nowaka będzie można obejrzeć 29 marca w Operze Nova o godz. 17:30 oraz 20:30.

W spektaklu wystąpią cztery osoby. Są to uczestnicy zawodów triathlonowych Ironman. Mężczyźni przypadkowo spotkają się w hotelowym pokoju w przeddzień tego sportowego wydarzenia. Każdy z nich zjawi się tam z innego powodu. Różni ich nie tylko przyczyna przyjazdu, ale również poglądy na życie, doświadczenia, temperamenty i poczucie humoru. Pomimo sprzecznych charakterów, pomiędzy bohaterami zawiąże się prawdziwie męskie porozumienie.

Scenariusz spektaklu przygotowała Dorota Truskolaska Alibert. W rolę bohaterów komedii wcielą się: Leszek Lichota, Waldemar Błaszczyk, Bartłomiej Topa oraz Piotr Nowak. Bilety w cenie 60, 90 i 120 złotych można kupić w następujących miejscach:

  • Opera Nova
  • Impresariat Adria, ul. Piotra Skargi 13
  • biletyna.pl
  • kupbilecik.pl

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676


Powiązane treści