Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
90% wilgotność
Wiatr: 8km/h WSW
H 2 • L 1
6C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
6C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleCztery kolizje na moście Fordońskim. W tym samym czasie
most fordoński, wikipedia, fot. Pit1233
22.04.2017 | 15:04

Cztery kolizje na moście Fordońskim. W tym samym czasie

Początkowe przypuszczenia o karambolu nie potwierdziły się.

Na zdjęciu: Do kolizji doszło na moście Fordońskim.

Fot. Pit1233/wikipedia

W sobotni poranek poinformowaliśmy Was o utrudnieniach w ruchu na moście Fordońskim. Początkowe przypuszczenia wskazywały na karambol z udziałem 10 pojazdów, lecz policjanci ustalili, że doszło tam do aż czterech kolizji.

O godzinie 7:46 policjanci otrzymali informacje o karambolu 10 pojazdów. Na miejsce udali się funkcjonariusze, którzy ustalili, że doszło do czterech oddzielnych kolizji na pasie drogi w kierunku Bydgoszczy.

Na początku zwracaliśmy uwagę na to, czy może nawierzchnia była mokra, lecz była sucha. Warunki atmosferyczne nie wchodziły w grę. Okazało się, że kierowcy nie zachowali odpowiedniej odległości od pojazdu poprzedzającego – informują policjanci.

Wszystko zdarzyło się w tym samym czasie. Lawinę kolizji spowodowała kobieta kierująca fordem, która najechała na tył seata. Łącznie czterech kierowców zostało ukaranych mandatem karnym. Nikomu nic się nie stało.


Powiązane treści