Bydgoszcz
9C
Niebo częściowo zachmurzone
78% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 9 • L 8
12C
Wt
15C
Sr
17C
Czw
13C
Pt
11C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICztery spotkania Ryszarda Brejzy z mieszkańcami Inowrocławia
Ryszard Brejza
20.02.2017 | 14:11

Cztery spotkania Ryszarda Brejzy z mieszkańcami Inowrocławia

Spotkania takie mają charakter cykliczny.

Na zdjęciu: Ryszard Brejza

Fot. Stanisław Gazda

Mieszkańcy osiedla Uzdrowiskowego, Piastowskiego, Starego Miasta i Solna będą mogli uczestniczyć w tym tygodniu w spotkaniach z Prezydentem Ryszardem Brejzą. Będzie okazja porozmawiać o problemach osiedli i nie tylko.

Spotkania te mają charakter cykliczny i już ubiegły rok pokazał, że pozwalają rozwiązać wiele problemów.

– Tematów do rozmów na pewno nie zabraknie. Odpowiedź otrzyma każdy. Ubiegłoroczne rozmowy na tych osiedlach bywały trudne, ale już w ich trakcie udało się wyjaśnić sporo rozmaitych kwestii. Zapraszam wszystkich mieszkańców, bo jest to okazja do porozmawiania o tym, co można zmienić, poprawić – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Poprzednie spotkania z mieszkańcami osiedli: Uzdrowiskowego, Starego Miasta, Piastowskiego i Solna odbyły się rok temu. Już krótko po nich udało się rozwiązać niektóre problemy inowrocławian.

Teraz będzie okazja podsumować wszystkie tematy, które omawiano, bowiem prezydent Ryszard Brejza na początku spotkania będzie przedstawiał sposób ich załatwienia, lub wyjaśniał, dlaczego jest to  niemożliwe. Później będzie okazja do wspólnej dyskusji.

Nadchodzące spotkania będą „wzbogacone” o tematykę aktualnych akcji prowadzonych przez Miasto. Będzie więc specjalne stanowisko z „Kopertą Życia”, przy którym będzie można otrzymać informację oraz pomoc w jej wypełnieniu. Będzie też stanowisko, w którym będzie można złożyć wniosek o Kartę Inowrocławianina. Wreszcie będzie stolik „oświatowy”, przy którym każdy rodzic dowie się, jak w praktyce będą wyglądały zmiany w związku z likwidacją gimnazjów.

Przypominamy, że wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 16.30 i pierwsze pół godziny jest poświęcone kwestiom indywidualnym. Mieszkańcy mogą rozmawiać z naczelnikami wydziałów oraz szefami miejskich instytucji i jednostek o konkretnych problemach. Spotkanie otwarte z udziałem prezydenta rozpoczyna się przeważnie około godziny 17.00.

Harmonogram spotkań:

21 lutego, godz. 16.30    spotkanie z mieszkańcami Osiedla Uzdrowiskowego, hala widowiskowo-sportowa, al. Niepodległości

22 lutego, godz. 16.30    spotkanie z mieszkańcami Osiedla Piastowskiego, Gimnazjum nr 3, ul. Łokietka

23 lutego, godz. 16.30    spotkanie z mieszkańcami Osiedla Stare Miasto, klub „Kopernik”, ul. Toruńska

24 lutego, godz. 16.30    spotkanie z mieszkańcami Osiedla Solno, Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Sobieskiego.

 


Podobne wpisy

Powiązane treści