[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Czwartoligowiec z regionu wraca do treningów. Od lutego zaczyna sparingi

Dodano: 11.01.2021 | 06:56
Lech Rypin

Klub piłkarskiej IV ligi przedstawił plan sparingów przed początkiem drugiej części ligowego sezonu.

Na zdjęciu: Piłkarze Lecha Rypin zajmują w tabeli IV ligi dopiero trzynastą pozycję.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Piłkarze IV-ligowego Lecha Rypin dzisiaj (11 stycznia) wracają do treningów przed drugą częścią sezonu ligowego. Klub z Rypina przedstawił także szczegółowy harmonogram gier kontrolnych, jakie rozegra.

To będą przygotowania pod okiem nowego trenera. Jak już informowaliśmy, na początku grudnia 2020 r., rypiński klub ogłosił, że Lecha w drugiej części ligowego sezonu poprowadzi Damian Łukasik – to były zawodnik Lecha Poznań. Pierwszego dnia zajęć – jak słyszymy w rypińskim klubie – zaplanowane zostały testy biegowe.

Wiadomo także, że przed startem rundy wiosennej IV ligi, piłkarze Lecha rozegrają siedem spotkań kontrolnych. Pierwszy z nich odbędzie się 6 lutego z Wkrą Żuromin. Kolejnymi rywalami rypińskiego zespołu będą MKS Działdowo (10.02), MKS Mława (13.02), Jeziorak Iława (20.02), Sokół Radomin (24.02), Zdrój Ciechocinek (27.02) oraz GKS Wikielec (6 marca). Pięć z tych sparingów odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rypinie, pojedynek z Jeziorakiem zostanie rozegrany w Iławie, natomiast Lech ustala jeszcze miejsce rozegrania sparingu z MKS-em Mława.

W tabeli IV ligi, Lech jest na trzynastym miejscu i ma w dorobku 21 punktów. Runda wiosenna rozpocznie się w weekend 13/14 marca, a rypinianie na jej początek zagrają w Fordonie (ul. Sielska) z Budowlanym KS Bydgoszcz, a tydzień później na własnym boisku podejmą Unię Gniewkowo.

Czwartoligowiec z regionu wraca do treningów. Od lutego zaczyna sparingi
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments