Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Czy catering dietetyczny uczyni Twoje życie komfortowym?

Dodano: 06.11.2023 | 20:01

Na zdjęciu: Programy zdrowego odżywiania opracowywane są przez szefa kuchni we współpracy z dietetykiem.

Fot. nadesłane

LOVE Catering to gotowe, zdrowe odżywianie na cały dzień, to dieta pudełkowa dostarczana bezpłatnie do Twojego domu lub biura. Wybierz odpowiedni plan posiłków z oferty naszego cateringu dietetycznego i złóż zamówienie na naszej stronie. Osiągaj swoje cele jedząc zdrowo i smacznie. Bogata oferta dań o jakości restauracyjnej pozwoli Ci zmienić nawyki żywieniowe i przejść na zbilansowane odżywianie.

Czy catering dietetyczny uczyni Twoje życie komfortowym?

Zostaw naszej firmie cateringowej wszystkie troski związane z brakiem czasu na planowanie optymalnej diety, my zapewnimy Ci pyszne i zdrowe odżywianie. Nie musisz już spędzać dużo czasu na codziennym przygotowywaniu jedzenia. Bierzemy tę odpowiedzialność na siebie. Nasz catering dietetyczny Bydgoszcz każdego dnia przygotuje i dostarczy dla Ciebie odpowiednio zbilansowane i dopasowane kalorycznie posiłki na cały dzień. Plany posiłków do diety pudełkowej podzielone są według liczby kalorii. A dla każdego dania znajdującego się w menu wyliczane są wartości odżywcze.

Programy zdrowego odżywiania opracowywane są przez szefa kuchni we współpracy z dietetykiem. W naszym cateringu przy przyrządzaniu potraw stosujemy delikatne technologie, zachowując więcej walorów i smaku. Różnorodność dań o wysokiej jakości spowoduje, że menu nie będzie nudne. Każde danie zapakowane jest w szczelne ekologiczne pudełko, można je zabrać w podróż lub do pracy.

Jakie walory posiada dieta pudełkowa w formie postu przerywanego?

W naszym cateringu dietetycznym możesz zamówić dietę pudełkową Intermittent Fasting, czyli post przerywany którą dedykujemy osobom aktywnym fizycznie które chcą spożywać zbilansowane posiłki. Istnieje kilka różnych sposobów stosowania postu przerywanego, ale wszystkie polegają na wybieraniu regularnych okresów jedzenia. Specjaliści twierdzą, że po godzinach bez jedzenia organizm wyczerpuje zapasy cukru i zaczyna spalać tłuszcz. Nazywa to przełączaniem metabolicznym.

Jeżeli masz wątpliwości co do tej diety, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem naszej firmy cateringowej. Dowiesz się, że post przerywany nie tylko spala tłuszcz, ale ma szereg korzyści zdrowotnych, może chronić narządy przed chorobami przewlekłymi, takimi jak cukrzyca typu 2, choroby serca, zaburzenia neurodegeneracyjne związane z wiekiem, a nawet zapalenie jelit i wiele rodzajów nowotworów. Może obniżyć zły cholesterol, trójglicerydy we krwi, stany zapalne.

Jaką dietę oferuje catering na kształtowanie sylwetki?

W ofercie naszej firmy cateringowej znajdziesz zbilansowaną dietę Low Carb (niskowęglowodanowa), w które prawidłową kaloryczność osiągnęliśmy dzięki zwiększeniu ilości białka i zdrowego tłuszczu. Ponadto na plan żywieniowy składa się duża porcja owoców i warzyw, wprowadzając do diety witaminy i minerały. Dieta pudełkowa Low Carb jest bogata w aminokwasy, przeciwutleniacze, błonnik.

Nasz catering proponuje ten program odżywiania osobom dążącym do redukcji wagi, pozbycia się tłuszczu z brzucha i talii, dzięki czemu kształtuje się szczupła sylwetka. Zalecamy dietę również sportowcom, ponieważ sprzyja budowanie mięśni i osiągnięciu sylwetki sportowej (kaloryfer). Kolejną zaletą diety niskowęglowodanowej jest utrzymanie prawidłowego poziomu insuliny. Jest to ważne, jeśli jesteś w grupie wysokiego ryzyka cukrzycy. Jedzenie białka pozwala także na dłuższe uczucie sytości, a po dodaniu do niego warzyw, Twój metabolizm przyspieszy. Dietetyk z naszego cateringu dietetycznego sugeruje, że dieta niskowęglowodanowa pomaga również obniżyć poziom cholesterolu.

Podsumowanie

W naszej firmie cateringowej LOVE Catering przygotowujemy dietę pudełkową w dniu dostawy wyłącznie z najświeższych składników, dlatego potrawy nie tracą smaku, świeżości i przydatności. Z naszym cateringiem poznasz co to jest zdrowe odżywianie, dowiesz się jak stworzyć sylwetkę swoich marzeń i żyć w zgodzie ze sobą. Znajdziesz tu zdrowe, smaczne i niskokaloryczne przepisy, a także przydatne informacje na temat zdrowego odżywiania. Aby schudnąć, nie musisz głodować i dręczyć siebie i bliskich wahaniami nastroju, możesz schudnąć przyjemnie, a nawet z przyjemnością. Nasz catering dietetyczny zadbał także o Twoje finanse, wystarczy, że będziesz zamawiać dietę, wystawiać opinie, polecać nas znajomym i zbierać punkty które przeznaczysz na zakup dietetycznego jedzenia z naszej firmy.