Bydgoszcz
21C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 6km/h S
H 21 • L 21
21C
Pon
21C
Wt
20C
Sr
15C
Czw
14C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICzyszczenie sieci wodociągowej. Na jakich ulicach miasta w tym tygodniu prowadzone będą prace? [LISTA]
woda bydgoszcz
26.04.2021 | 10:28

Czyszczenie sieci wodociągowej. Na jakich ulicach miasta w tym tygodniu prowadzone będą prace? [LISTA]

O planowanych utrudnieniach poinformowały Miejskie Wodociągi i Kanalizacja.

Na zdjęciu: W tym tygodniu MWiK prowadzić będzie kolejne prace związane z czyszczeniem sieci wodociągowej, co skutkować będzie utrudnieniami w dostawach wody.

Fot. Archiwum

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja poinformowały o zaplanowanych na ten tydzień pracach związanych z czyszczeniem sieci wodociągowej. 

Jak informuje MWiK, prace zostaną przeprowadzone w godzinach nocnych, tj. 23:00 – 5:00. Miejska spółka poinformowała również o tym, na jakich ulicach zostaną przeprowadzone prace (lista poniżej).

w dn. 26/27.04.: Mazowiecka (od Sienkiewicza do Sowińskiego), Sowińskiego (od Sobieskiego do placu Piastowskiego), Fredry (od Sowińskiego do Warszawskiej), Śniadeckich (od Sienkiewicza do Warszawskiej), plac Piastowski.
w dn. 27/28.04.: Śniadeckich (od Dworcowej do Wileńskiej), Ślusarska, Matejki, Sobieskiego, Dworcowa (od Sobieskiego do Sienkiewicza), Królowej Jadwigi (od Dworcowej do Mostu Królowej Jadwigi), Bulwary, Rejtana, Lipowa.
w dn. 28/29.04.: Langiewicza, Unii Lubelskiej (od Langiewicza do Warszawskiej), Zygmunta Augusta (od Langiewicza do Warszawskiej), Warszawska, Dworcowa (od Śniadeckich do Zygmunta Augusta), Sobieskiego (od Dworcowej do Warszawskiej), Fredry.
w dn. 29/30.04.: Toruńska (od ronda Toruńskiego do Perłowej), Spokojna, Cienista.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści