Bydgoszcz
19C
Słonecznie
58% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H 19 • L 18
15C
Wt
15C
Sr
14C
Czw
13C
Pt
17C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICzyszczenie sieci wodociągowej. Na jakich ulicach zaplanowano prace? [LISTA]
17.05.2021 | 22:02

Czyszczenie sieci wodociągowej. Na jakich ulicach zaplanowano prace? [LISTA]

O planowanych utrudnieniach poinformowały Miejskie Wodociągi i Kanalizacja.

Na zdjęciu: W tym tygodniu MWiK prowadzić będzie kolejne prace związane z czyszczeniem sieci wodociągowej, co skutkować będzie utrudnieniami w dostawach wody.

Fot. Archiwum

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja poinformowały w komunikacie o planowanych na ten tydzień pracach związanych z czyszczeniem sieci wodociągowej.

Prace zostaną przeprowadzone w godzinach nocnych, tj. 23:00 – 5:00 i to w tych porach występować będą utrudnienia w dostawach wody.

Miejska spółka podała listę ulic, na których w tym tygodniu zostaną przeprowadzone prace (podajemy ją poniżej):

w dniu 17/18 maja (poniedziałek/wtorek): Al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (od Nowakowskiego do Baczyńskiego), Śliwińskiego, Bohaterów Westerplatte, Szarych Szeregów.
w dn. 18/19.05 (wtorek/środa): Al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (od Noakowskiego do Nowotoruńskiej), Częstochowska, Nowotoruńska (od Częstochowskiej do Al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego), Noakowskiego, Architektów, Murarzy, Łukasiewicza (od Noakowskiego do Baczyńskiego), Baczyńskiego (od Łukasiewicza do Kaczyńskiego).
w dn. 19/20.05 (środa/czwartek): Baczyńskiego (od Wojska Polskiego do Sandomierskiej), Zachemowska, Laboratoryjna, Techników, Sandomierska 35.
w dn. 20/21.05 (czwartek/piątek): Baczyńskiego (od Wojska Polskiego do Techników), Wojska Polskiego (od Baczyńskiego do Łukasiewicza), Łukasiewicza, Techników, Dekarzy, Ciesielska, Kapuściska (od Łukasiewicza do Baczyńskiego).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści