Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
72% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H 15 • L 14
15C
Sr
14C
Czw
14C
Pt
16C
Sob
17C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICzyszczenie sieci wodociągowej w mieście. Na tych ulicach odbędą się prace [LISTA]
24.05.2021 | 08:09

Czyszczenie sieci wodociągowej w mieście. Na tych ulicach odbędą się prace [LISTA]

O planowanych utrudnieniach poinformowały Miejskie Wodociągi i Kanalizacja.

Na zdjęciu: W tym tygodniu MWiK prowadzić będzie kolejne prace związane z czyszczeniem sieci wodociągowej, co skutkować będzie utrudnieniami w dostawach wody.

Fot. Archiwum

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja poinformowały o zaplanowanych na ten tydzień pracach związanych z czyszczeniem sieci wodociągowej.

Jak informuje MWiK, prace zostaną przeprowadzone w godzinach nocnych, tj. 23:00 – 5:00 i powodować będzie utrudnienia w dostawach wody. Miejska spółka podała również listę ulic, na których w tym tygodniu odbędą się prace.

W dn. 24/25 maja (poniedziałek/wtorek): Toruńska (od Filmowej do Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego), Kazimierza Wielkiego, Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (od Sandomierskiej do Toruńskiej),  Nowotoruńska (od Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do Nowotoruńska  nr 26 – Stacja paliw), Częstochowska, Andrzeja Śliwińskiego.
w dn. 25/26.05.2021 r. (wtorek/środa): Walecznych,  Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego  (od Noakowskiego do Wojska Polskiego), Bohaterów Westerplatte, Szarych Szeregów;
w dn. 26/27.05.2021 r. (środa/czwartek): Wojska Polskiego, Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (od Wojska Polskiego do Sandomierskiej);
w dn. 27/28.05.2021 r. (czwartek/piątek): Wojska Polskiego (od  Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do Baczyńskiego), Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (od Wojska Polskiego do Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nr 27), Noakowskiego, Łukasiewicza, Kapuściska, Stolarska, Dekarzy, Monterów, Betoniarzy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści