Bydgoszcz
9C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 10 • L 9
14C
Wt
12C
Sr
6C
Czw
10C
Pt
9C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICzyszczenie sieci wodociągowej w mieście. Na tych ulicach w tym tygodniu odbędą się prace [LISTA]
06.04.2021 | 19:25

Czyszczenie sieci wodociągowej w mieście. Na tych ulicach w tym tygodniu odbędą się prace [LISTA]

O planowanych utrudnieniach poinformowały Miejskie Wodociągi i Kanalizacja.

Na zdjęciu: Do końca tego tygodnia przeprowadzone zostaną pierwsze prace związane z czyszczeniem sieci wodociągowej, co oznaczać będzie utrudnienia w dostawach wody.

Fot. Archiwum

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja poinformowały o starcie prac związanych z czyszczeniem sieci wodociągowej w mieście. Pierwsze z nich już tej nocy (6/7 kwietnia).

MWiK informuje, że coroczne prace rozpoczynają się 6 kwietnia i potrwają do 15 października, a prowadzone będą w godzinach nocnych, tj. 23:00 – 5:00. Miejska spółka poinformowała w komunikacie, na jakich ulicach prace zostaną przeprowadzone w tym tygodniu.

W nocy z wtorku na środę (6/7 kwietnia), czyszczenie sieci wodociągowej zaplanowano na ul. Pomorskiej (od Świętojańskiej do Chocimskiej), Kaszubskiej, Sienkiewicza, Bocianowo (od Pomorskiej do Rycerskiej), Hetmańskiej (od Sienkiewicza do Pomorskiej) i pl. Tadeusza Kościuszki. W dn. 7/8.04 odbędzie się ono na ul. Zygmunta Augusta (od Sowińskiego do Rycerskiej), Ogrodowej, Rycerskiej, Świeckiej, Racławickiej, Bocianowo (od Sienkiewicza do Sowińskiego), Żółkiewskiego, a 8/9.04 – Hetmańskiej (od Żółkiewskiego do Sowińskiego), Zygmunta Augusta (od Warszawskiej do Zygmunta Augusta nr 26), Warszawskiej (od Jana III Sobieskiego do Zygmunta Augusta), Sowińskiego (od Mazowieckiej do Zygmunta Augusta), Jana III Sobieskiego (od Warszawskiej do Sowińskiego).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści