[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Daj drugie życie odpadom! Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Dodano: 19.05.2022 | 10:35

Na zdjęciu: Celami konkursu są m.in nauka ponownego wykorzystywania niepotrzebnych przedmiotów, pobudzenie wyobraźni uczniów oraz poszerzanie wiedzy z zakresu segregacji odpadów.

Fot. nadesłane

ProNatura organizuje kolejny konkurs polegający na przygotowaniu przedmiotu z odpadów nadających się do recyklingu. Tym razem dedykowany jest on uczniów szkół ponadpodstawowych, a do wygrania są urządzenia multimedialnie, takie jak bezprzewodowe słuchawki dokanałowe i smartbandy!

W konkursie może wziąć udział każdy, kto uczęszcza do szkoły ponadpodstawowej funkcjonującej na terenie Bydgoszczy i przygotuje dowolny przedmiot ze zużytych puszek, kartonów, butelek oraz wszystkich innych rzeczy, które nadają się do recyklingu. Celami konkursu są m.in nauka ponownego wykorzystywania niepotrzebnych przedmiotów, pobudzenie wyobraźni uczniów oraz poszerzanie wiedzy z zakresu segregacji odpadów.

Prace można zgłaszać na dwa sposoby:
– wysyłając zdjęcie pracy pocztą elektroniczną na adres konkurs@enjoymedia.pl z wpisanym tematem e-mail: KONKURS RECYKLING
-dostarczając wykonany przedmiot oraz bezpośrednio do siedziby Wykonawcy (Grupa Enjoy Media) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (tel. 512 951 051).

Niezależnie od wyboru sposobu zgłoszenia, należy pamiętać również o wypełnieniu i dołączeniu karty zgłoszenia. W przypadku niepełnoletnich uczniów pracę konkursową wraz z kartą zgłoszenia może wysłać jego przedstawiciel ustawowy lub przedstawiciel placówki, do której uczęszcza nastolatek. Każdy uczeń może zgłosić jedną pracę. Prace przyjmowane są do 19 czerwca br.

Konkurs jest elementem kampanii informacyjno – edukacyjnej w ramach projektu „Zwiększenie efektywności instalacji do odzysku surowców wtórnych w ZGO MKUO ProNatura Sp. z o. o. w Bydgoszczy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszy Spójności w ramach Programu operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

REGULAMIN KONKURSU

Daj drugie życie odpadom! Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments