Bydgoszcz
14C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 14 • L 14
5C
Pon
8C
Wt
7C
Sr
6C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznes„Daj Włos!” w CH Focus. Strzyżenie w szczytnym celu
04.10.2019 | 11:46

„Daj Włos!” w CH Focus. Strzyżenie w szczytnym celu

Na zdjęciu: Bydgoskie centrum handlowe zaprasza na strzyżenie włosów w szczytnym celu.

Fot. mat. prasowe

Bydgoskie centrum handlowe zaprasza na strzyżenie włosów w szczytnym celu! 12 października CH Focus uruchomi specjalną strefę fryzjerską w ramach programu „Daj Włos!”. Włosy zebrane podczas wydarzenia posłużą do wykonania peruk dla kobiet w trakcie chemioterapii.

Fundacja Rak’n’Roll już od 10 lat zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej, działając na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Jednym z programów organizacji wspierającej kobiety w drodze do zdrowia podczas leczenia chemioterapią jest „Daj Włos!”. Dzięki niej osoby, które straciły swoje włosy w wyniku leczenia onkologicznego, mogą otrzymać wygodne i piękne peruki. W program zaangażowane są salony fryzjerskie, które wykonują profesjonalne strzyżenie tym, którzy zgodzą się oddać swoje włosy na szczytny cel.

Inicjatywę wspiera również CH Focus. 12 października w bydgoskim centrum pojawi się strefa „Daj Włos!”, w której wszyscy mieszkańcy miasta i okolic, bez względu na wiek i płeć, będą mogli pomóc kobietom chorującym na raka. Każdy, kto zdecyduje się na oddanie swoich włosów w strefie DAJ WŁOS, otrzyma darmowe profesjonalne cięcie.

–  W drodze do wyzdrowienia w chorobie nowotworowej istotne jest nie tylko odpowiednie leczenie, ale również dobre samopoczucie. To niezwykle ważne, aby kobiety w trakcie chemioterapii, czuły się również piękne. Chcemy im pomóc, angażując w akcję naszą lokalną społeczność. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Bydgoszczy i okolic nas nie zawiodą i okażą swoje wsparcie, biorąc liczny udział w wydarzeniu – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Warunkiem udziału w akcji jest posiadanie włosów, które spełniają kryteria pozwalające na wykonanie peruki – minimum 25 cm długości do ścięcia, nierozjaśniane, niefarbowane henną. Włosy nie powinny być również po zabiegu keratynowego prostowania.

Wydarzenie odbędzie się 12 października w godzinach od 12.00 do 18.00. Szczegółowe informacje na temat akcji oraz oferty CH Focus można znaleźć na stronie www.focusbydgoszcz.pl.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści