Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Polski House of Cards. Wygraj książkę „Dama z blizną” [KONKURS]

Dodano: 11.12.2021 | 08:52

Na zdjęciu:

Fot. MB

„Dama z blizną” to najnowsza książka Izabeli Szylko. W konkursie na portalu MetropoliaBydgoska.PL można wygrać jeden z egzemplarzy.

W trakcie kampanii prezydenckiej jeden z kandydatów zostaje zamordowany. Wszystko wskazuje, że to zabójstwo polityczne. Prowadzący śledztwo komisarz Hardy nie ufa oczywistym rozwiązaniom. Kiedy wychodzą na jaw tajemnice z przeszłości, sprawy zaczynają się komplikować. Gra o władzę staje się grą o życie. Czy zabójstwo polityka wiąże się z wcześniejszym uprowadzeniem jego żony? Kto zyskał na śmierci kandydata? A kto najwięcej straci?

Wciągająca fabuła, precyzyjnie skonstruowana intryga, nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujący finał – tak wydawca zapowiada „Damę z blizną” autorstwa Izabeli Szylko. Książka nazywana jest „polskim House of Cards”.

W konkursie na naszym portalu można wygrać jeden z egzemplarzy książki „Dama z blizną”. Aby tak się stało, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „DAMA”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: Dlaczego książka powinna trafić do Ciebie?

Na zgłoszenia czekamy do środy, 15 grudnia, do godz. 10:00. Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments