Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Diler narkotykowy zatrzymany

Dodano: 20.01.2016 | 15:03

Już nie przekaże żadnej "działki"...

Na zdjęciu: Zdjęcie ilustracyjne.

Fot. archiwum

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi powiatu świeckiego, u którego policjanci znaleźli narkotyki. Sprawca usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Kryminalni ze świeckiej policji na podstawie wcześniejszych ustaleń, zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu świeckiego, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Do jego zatrzymania doszło w poniedziałek (18.01.2016r.) o godzinie 14:30 podczas kontroli drogowej. W czasie przeszukania policjanci znaleźli przy nim około 5 g amfetaminy oraz 4 g marihuany.

W trakcie dalszych czynności, kryminalni przy wykorzystaniu psa wyspecjalizowanego w wyszukiwaniu narkotyków znaleźli w pomieszczeniach, które zajmował podejrzany blisko 112 g marihuany i 2 g amfetaminy. Ponadto zabezpieczyli około 1000 pustych „dilerówek”, oraz dwie wagi elektroniczne służące do porcjowania narkotyków.

Zabezpieczone substancje trafią do policyjnego laboratorium, które dokładnie potwierdzi wstępne badania narkotestem. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.
Wczoraj (20.01.2016r.) zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich rozprowadzania, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.