[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dilerka narkotyków z Szubina aresztowana. Usłyszała prawie 40 zarzutów

Dodano: 23.05.2022 | 16:10

Na zdjęciu: Zatrzymana kobieta miała przy sobie zabronione substancje.

Fot. KPP Nakło

Aż 38 zarzutów, niemal wszystkie związane z przeciwdziałaniem narkomanii, usłyszała mieszkanka gminy Szubin zatrzymana przez kryminalnych z miejscowego komisariatu. Decyzją sądu 26-latka została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące,. Grozi jej nawet 10 lat więzienia.

Zgodnie z ustaleniami kryminalnych na terenie jednej z wsi gminy Szubin przemieszczał się volkswagen, którego kierująca była pod wpływem narkotyków i posiadała je przy sobie. – Długo nie trwało, jak auto zostało skontrolowane. Personalia siedzącej za kierownicą 26-latki zweryfikowano w policyjnych systemach i wyszło na jaw, że kobieta wsiadła za kierownicę, łamiąc sądowy zakaz. To był dopiero początek jej kłopotów, gdyż jej wygląd i zachowanie ewidentnie wskazywały, że jest pod działaniem narkotyków – mówi podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Przeprowadzone testy potwierdziły obecność amfetaminy w organizmie kobiety. Ponadto, prawie 30 g zabronionych środków, w tym amfetaminę i marihuanę policjanci znaleźli w jej torebce.

Zatrzymana spędziła noc w policyjnej celi. Usłyszała 36 zarzutów udzielania środków narkotycznych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.  Odpowie także za prowadzenie pojazdu po narkotykach i łamanie sądowego zakazu oraz za posiadanie zabronionych substancji.

– Zgromadzony przez kryminalnych materiał dowodowy został przekazany do oceny sądu z wnioskiem oskarżyciela o tymczasowy areszt dla 26-latki. W miniony czwartek (19.05.22) sąd w Szubinie zdecydował, że najbliższe trzy miesiące podejrzana spędzi za kratami i jeszcze tego samego dnia została ona doprowadzona do placówki penitencjarnej. Grozi jej nawet 10 lat pozbawienia wolności – mówi podkom. Andrzejewska.

Dilerka narkotyków z Szubina aresztowana. Usłyszała prawie 40 zarzutów
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wqeqweqeweqw
4 miesięcy temu

łot ale huje

Shsjjsjshehheh
Shsjjsjshehheh
3 miesięcy temu

PDW