Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

„Diuna: Część druga”. Wygraj bilety do Multikina! [KONKURS]

Dodano: 01.03.2024 | 10:00

Na zdjęciu: „Diuna: Część druga” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2024 roku.

Fot. nadesłane

Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2024 roku – „Diuna: Część druga” już można obejrzeć w kinach. Mamy dla Was bilety do bydgoskiego Multikina!

Nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawia dalszy ciąg sagi o Diunie w filmie „Diuna: Część druga”. Jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta. Film ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

„Diuna: Część druga” powraca z dotychczasowymi i nowymi gwiazdami, wśród których znaleźli się między innymi nominowany do Oscara Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, nominowany do Oscara Josh Brolin, nominowany do Oscara Austin Butler, nominowana do Oscara Florence Pugh, nagrodzony Oscarem Christopher Walken, Stephen McKinley Henderson, Léa Seydoux i laureat Oscara Javier Bardem.

„Diuna: Część druga”. Wygraj bilety do kina!

Dzięki współpracy portalu MetropoliaBydgoska.PL z siecią Multikino mamy dla Was do wygrania bilety na seans „Diuna: Część druga” w dowolnie wybranym terminie. Aby wygrać podwójną wejściówkę do kina w Bydgoszczy, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule „DIUNA’’, w treści wiadomości podając imię i nazwisko wraz z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego chciałbyś obejrzeć drugą część ,,Diuny”?

Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 5 marca 2024 roku do godziny 12:00. Bilety trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi, a zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej wysyłanej tego samego dnia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments