[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeDJ Hazel porwał do zabawy w Grey Club Bydgoszcz [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: mat. Grey Club Bydgoszcz / Sławek Kuźniak

Zobaczcie zdjęcia z imprezy w Grey Club Bydgoszcz!

Grey Club Bydgoszcz to dwie sale taneczne, muzyka od house, przez R’n’B, chillout, mash-up, do latino i hip-hopu, a do tego eventy z gwiazdami światowego formatu.

Już w najbliższy piątek (25 listopada) w Grey Club wystąpi Emma Hewitt – australijska wokalistka, która wraz z grupą Dash Berlin stworzyła przebój „Waiting”. Początek imprezy o 22:00.

W niedzielę (27 listopada) o 18:00 z kolei odbędzie się Gastro Party – Śmiałkowie ze świata gastronomii (i nie tylko) zmierzą się na shakery w tworzeniu obłędnych koktajli, między innymi na bazie Maker’s Mark, Millhill’s Gin, Amundsen, De Kuyper i szerokiej bazie produktów Lord of Taste – informuje klub i precyzuje, że chętni mogą jeszcze się zgłaszać pod adres mailowy limonka.cukier@gmail.com, zaś tego samego dnia od 22:00 muzyczne stery przejmą Mike G, PARAGRAPH51, DJ Sim.ON3, DJ Funk Dee, DJ Lukasdeejay, DJ Mausik, DJ C-Tite, DJ Seli, DJ DNU & DJ Pszuk.

Rezerwacje stolików możliwe pod numerem telefonu 600 428 432 w godzinach 8:00 – 18:00.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments