Bydgoszcz
18C
Przelotne opady
74% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 19 • L 18
23C
Czw
21C
Pt
24C
Sob
18C
Nd
24C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczDni ofert specjalnych w Centrum Handlowym RONDO
08.12.2016 | 15:21

Dni ofert specjalnych w Centrum Handlowym RONDO

Do wykorzystania jest ponad 35 kuponów rabatowych.

Na zdjęciu:

Fot. materiały prasowe

W dniach 8-11 grudnia Centrum Handlowe RONDO organizuje akcję rabatową z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Qpony.pl oraz drukowanych katalogów. Klienci RONDA będą mogli skorzystać z ponad 35 specjalnych kuponów rabatowych.

Specjalne oferty dostępne są w większości sklepów znajdujących się na terenie RONDA, a ich wysokość sięga nawet -50%. Kupony są dostępne zarówno w wersji drukowanej, w postaci dedykowanego katalogu, jak również w wersji elektronicznej w aplikacji Qpony.pl. Katalog będzie dystrybuowany na terenie RONDA w dniach 8-11 grudnia.

Aby skorzystać z ofert rabatowych należy wyciąć kupon z drukowanego katalogu i okazać go w sklepie czy punkcie usługowym. Elektroniczne kupony dostępne w aplikacji Qpony.pl wystarczy okazać podczas robienia zakupów w RONDZIE na swoim urządzeniu mobilnym – telefonie lub tablecie.

Specjalne promocje do akcji rabatowej RONDA przygotowały takie salony jak Wólczanka, Lee Wrangler, Cubus, GO Sport, Wojas, Orsay, Verona czy drogeria Hebe. Kupony rabatowe będzie także można zrealizować w punktach gastronomicznych – lodziarni Grycan, KFC oraz McDonald’s.

Dokładne zasady korzystania z każdego kuponu rabatowego oraz wysokość zniżek są opisane w katalogu oraz aplikacji mobilnej Qpony.pl. Kupony nie łączą się z innymi promocjami, nie kumulują się z innymi zniżkami oraz nie można łączyć kuponów ze sobą.


Powiązane treści