Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 19 • L 19
16C
Pt
9C
Sob
13C
Nd
12C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaDobra informacja dla kierowców. Obie jezdnie Grunwaldzkiej zostaną otwarte!
20.03.2020 | 14:36

Dobra informacja dla kierowców. Obie jezdnie Grunwaldzkiej zostaną otwarte!

Zmiany zaczną obowiązywać od piątkowego popołudnia.

Na zdjęciu: Dzisiaj dla ruchu zostaną udostępnione dwie jezdnie na ul. Grunwaldzkiej.

Fot. Jakub Soboczyński / archiwum

Dobre informacje dla kierowców. Jeszcze dzisiaj (20 marca) w godzinach popołudniowych oddane do ruchu zostaną obie jezdnie ul. Grunwaldzkiej.

– Na przebudowanym odcinku powstały nowe bezpieczne skrzyżowania, chodniki i drogi rowerowe – wylicza rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy. Nowy odcinek, jaki dzisiaj zostanie oddany do ruchu, to południowa jezdnia ul. Grunwaldzkiej (od Skośnej do granic miasta) o długości ok. 1 km. – Wraz z nową jezdnią ul. Grunwaldzkiej oddany został już do użytku zmodernizowany odcinek ul. Skośnej – przypomina Tomasz Okoński.

Prace na całym odcinku nadal są kontynuowane choć najwięcej robót prowadzonych jest obecnie w rejonie Czyżkówka. Wykonawca przy sprzyjających warunkach pogodowych ułoży ostatnią warstwę nawierzchni. Prowadzone są też drobne prace brukarskie, porządkowany jest przyległy teren, dosadzane są krzewy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Smutna
Smutna
1 rok temu

Mój mąż zawsze powtarza, że utrudnienia na drodze nie powinny występować, że to tak naprawdę znacznie utrudnia ludziom życie. I ja się wcale nie dziwię. Dla mnie też tak być nie powinno, ale co, miasto musi się zmieniać, wciąż dynamicznie rozwijać, także pamiętajmy i o tym. https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-wnetrz-bydgoszcz/

Powiązane treści