Bydgoszcz
-1C
92% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L -2
2C
Czw
5C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesDobra wiadomość dla klientów Zielonych Arkad. Pięć sklepów zostało otwartych
zielone arkady - mat. prasowe
26.06.2020 | 09:21

Dobra wiadomość dla klientów Zielonych Arkad. Pięć sklepów zostało otwartych

Na zdjęciu: W Zielonych Arkadach zostało otwartych pięć sklepów.

Fot. mat. prasowe

Pięć sklepów zostało otwartych w Zielonych Arkadach. Są to punkty sieci LPP, które mimo otwarcia centrów handlowych pozostawały niedostępne dla klientów.

Galerie handlowe zostały otwarte 4 maja w ramach drugiego etapu odmrażania gospodarki, ale nie wszystkie sklepy wróciły do normalnego funkcjonowania. Dotyczyło to między innymi punktów należących do LPP, czyli sklepów Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay. Polskie przedsiębiorstwo tłumaczyło, że odstąpiło od części umów najmu, których warunki były zdaniem spółki nieadekwatne do sytuacji firm dotkniętych epidemią koronawirusa. Reżim sanitarny wpłynął bowiem na liczbę klientów sklepów odzieżowych.

Decyzja LPP dotyczyła między innymi sklepów w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy. Opóźnienie w otwarciu popularnych punktów potrwało ponad dwa miesiące. W czwartek władze galerii poinformowały, że Reserved, Mohito, Cropp, Sinsay oraz Cropp są już dostępne.

Dwa tygodnie temu te sklepy zostały otwarte także w Focusie. Przypomnijmy, że od 6 czerwca w centrach handlowych otwarte są także siłownie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści