Bydgoszcz
2C
Słonecznie
75% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 3 • L 1
3C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
-0C
Pon
1C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDodatkowe dezynfekcje wiat śmietnikowych i pojemników na odpady. Remondis rozpoczął nową akcję
dezynfekcja4
10.04.2020 | 08:50

Dodatkowe dezynfekcje wiat śmietnikowych i pojemników na odpady. Remondis rozpoczął nową akcję

Na zdjęciu: Dodatkowe dezynfekcje rozpoczęły się w czwartek, 9 kwietnia.

Fot. materiał prasowy Remondis

W związku z pandemią koronawirusa firma Remondis przeprowadzi w Bydgoszczy dodatkowe dezynfekcje wiat śmietnikowych i pojemników na odpady.

Pracownicy ze sprzętem do dezynfekcji pojawili się w czwartek (9 kwietnia) w rejonie ulic Powstańców Warszawy i Zaświat. W najbliższych dniach będzie ich można spotkać na bydgoskich osiedlach obsługiwanych przez Remondis, tj. Leśne, Bartodzieje, Jachcice. Dezynfekcji podlegać będą pojemniki na odpady oraz miejsca ich przechowywania, ze szczególnym uwzględnieniem uchwytów, klap pojemników i wejść do wiat śmietnikowych. – Jako firma zajmująca się gospodarką odpadami włączamy się w walkę z koronawirusem poprzez rzetelne wykonywanie swoich zadań w tym niełatwym czasie pandemii. Dodatkowe dezynfekcje przeprowadzimy podczas odbioru odpadów z poszczególnych nieruchomości. Chcemy w ten sposób zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców oraz naszych pracowników – mówi Leszek Pieszczek, Członek Zarządu Remondis Bydgoszcz sp. z o. o.

W czasie pandemii każdej ekipie odbierającej odpady udostępniono maski, rękawice jednorazowe oraz płyn do dezynfekcji. Co tydzień dezynfekowane są również wszystkie pojazdy we flocie Remondis Bydgoszcz.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści