[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Doktor Strange, F*cking Bornholm i Igrzyska zwierzaków w Multikinie

Dodano: 07.05.2022 | 06:31

Na zdjęciu: F*cking Bornholm to jedna z kinowych nowości

Fot. MAT. PARTNERA

Od 6 maja br. w kinach sieci Multikin można zobaczyć film „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, polską produkcję „F*cking Bornholm” oraz animację „Igrzyska zwierzaków”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Film „Doktor Strange w multiwersum obłędu” wprowadza i rozwija pojęcie wieloświata do uniwersum Marvela. Wyrusz w nieznane z doktorem Strangem, który z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników, przemierza zaskakujące i niebezpieczne alternatywne światy, tocząc walkę z tajemniczym wrogiem. Reżyserem jest Sam Raimi, a producentem Kevin Feige.

F*cking Bornholm – nowy film z Grochowską, Polak, Stuhrem i Damięckim

„F*cking Bornholm” dotyka tematu tożsamości w czasach, gdzie znane nam do tej pory wzorce przestały mieć znaczenie. Kryzys w związku, problemy z komunikacją, zmęczenie oczekiwaniami innych. W filmie dwie pary – małżeństwo z długim stażem i nowy związek z Tindera, dzieci i majówkowy wjazd na sielankowy kemping. Co może pójść nie tak? Bohaterowie „F*cking Bornholm” w reżyserii Anny Kazejak przekonają się, że wszystko, a jeden incydent może uruchomić prawdziwą lawinę. W rolach głównych Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Jaśmina Polak i Grzegorz Damięcki.

W animacji „Igrzyska zwierzaków” widzowie przeniosą się do magicznego świata Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali?

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Doktor Strange, F*cking Bornholm i Igrzyska zwierzaków w Multikinie
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments