Bydgoszcz
10C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H 10 • L 9
12C
Pon
11C
Wt
11C
Sr
12C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeDolina Pięciu Stawów – nowa inwestycja mieszkaniowa [WIZUALIZACJE]
stawyrot
09.11.2015 | 21:58

Dolina Pięciu Stawów – nowa inwestycja mieszkaniowa [WIZUALIZACJE]

Budowa osiedla mieszkaniowego przy popularnych na Szwederowie stawach rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Na zdjęciu: Efektowne osiedle w bardzo popularnej lokalizacji

Fot. Grupa Partner

Na granicy Górzyskowa i Szwederowa, w kwartale ograniczonym ulicami Kossaka, Piękną, Orlą i Stromą już wkrótce rozpocznie się budowa nowego osiedla mieszkaniowego. W Dolinie Pięciu Stawów, bo o tej inwestycji mowa, znajdą się mieszkania dla aż 235 rodzin.

W jednym z najbardziej malowniczych zakątków tej części miasta powstaną trzy, sześciopiętrowe budynki z halą garażową na 169 miejsc. Niewątpliwie największą zaletą inwestycji będzie obszerny bulwar nad stawami. Z tej samej strony budynków, w parterze, zlokalizowane zostaną lokale usługowe.

Ekologiczne mieszkanie z dofinansowaniem

– Nasza inwestycja będzie spełniała wszystkie wymogi mieszkania energooszczędnego, co za tym idzie, w bankach, które współpracują z Radą Nadzorczą Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, będzie można uzyskać dodatkowe dofinansowanie na mieszkanie, które może wynosić nawet 11 000 zł – zachwalają przedstawiciele inwestora, cenionej na poznańskim rynku nieruchomości Grupy Partner. Dotacja będzie miała formę bezzwrotnej pomocy w postaci jednorazowej częściowej spłaty kredytu hipotecznego zaciągniętego w jednym z banków współpracujących z NFOŚiGW.

Pierwsi lokatorzy klucze do mieszkań otrzymają już na przełomie lat 2016 / 2017.


Powiązane treści