Bydgoszcz
22C
Słonecznie
54% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 24 • L 21
20C
Pon
21C
Wt
20C
Sr
18C
Czw
20C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleDramatyczna historia w regionie. Młoda kobieta skoczyła ze słupa energetycznego! [AKTUALIZACJA]
18.05.2019 | 19:50

Dramatyczna historia w regionie. Młoda kobieta skoczyła ze słupa energetycznego! [AKTUALIZACJA]

Zgłoszenie strażacy otrzymali przed godziną dziewiętnastą.

Na zdjęciu: W sobotnie późne popołudnie grudziądzcy strażacy uczestniczyli w dramatycznej akcji ratunkowej.

Fot. Szymon Fiałkowski / zdjęcie ilustracyjne

Kilkanaście minut przed godziną dziewiętnastą do grudziądzkich strażaków dotarło zgłoszenie o próbie samobójczej przy ulicy Lubuskiej. Mimo wysiłków służb ratunkowych młoda kobieta skoczyła z wysokości około 20 metrów.

O dramatycznej akcji ratunkowej dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu poinformował kwadrans po godzinie dziewiętnastej. Z komunikatu wynika, że młoda dziewczyna wspięła się na słup wysokiego napięcia. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy strażaków, które rozstawiły specjalną poduszkę amortyzującą. – Dziewczyna widząc zabezpieczenie na dole przemieściła się na drugą stronę słupa i skoczyła – relacjonują strażacy.

Na miejscu są prowadzone obecnie czynności reanimacyjne prowadzone przez ratowników medycznych.

[AKTUALIZACJA – 20:45]

Jak dowiedzieliśmy się od sierż. szt. Macieja Szarzyńskiego, pełniącego obowiązki oficera prasowego grudziądzkiej komendy policji, ratownikom medycznym udało się przywrócić funkcje życiowe poszkodowanej kobiecie. Została ona przewieziona do szpitala.

0 0 vote
Article Rating
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martyna
Martyna
2 lat temu

.

Kacper
Kacper
2 lat temu

Ta wysiłku służb ratowniczych. Pojebało ich żeby z jedną poduszką iść pod słup, nikt nie przemyślał że będzie próbowała przejść na drugą stronę. Dla bezpieczeństwa powinni chociaż z 4 rozłożyć do okoła słupa. Stfuu na was 🖕

Powiązane treści