Bydgoszcz
21C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSE
H 22 • L 21
16C
Sr
14C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
15C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleDramatyczna historia w regionie. Młoda kobieta skoczyła ze słupa energetycznego! [AKTUALIZACJA]
straż pożarna - na sygnale - SF
18.05.2019 | 19:50

Dramatyczna historia w regionie. Młoda kobieta skoczyła ze słupa energetycznego! [AKTUALIZACJA]

Zgłoszenie strażacy otrzymali przed godziną dziewiętnastą.

Na zdjęciu: W sobotnie późne popołudnie grudziądzcy strażacy uczestniczyli w dramatycznej akcji ratunkowej.

Fot. Szymon Fiałkowski / zdjęcie ilustracyjne

Kilkanaście minut przed godziną dziewiętnastą do grudziądzkich strażaków dotarło zgłoszenie o próbie samobójczej przy ulicy Lubuskiej. Mimo wysiłków służb ratunkowych młoda kobieta skoczyła z wysokości około 20 metrów.

O dramatycznej akcji ratunkowej dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu poinformował kwadrans po godzinie dziewiętnastej. Z komunikatu wynika, że młoda dziewczyna wspięła się na słup wysokiego napięcia. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy strażaków, które rozstawiły specjalną poduszkę amortyzującą. – Dziewczyna widząc zabezpieczenie na dole przemieściła się na drugą stronę słupa i skoczyła – relacjonują strażacy.

Na miejscu są prowadzone obecnie czynności reanimacyjne prowadzone przez ratowników medycznych.

[AKTUALIZACJA – 20:45]

Jak dowiedzieliśmy się od sierż. szt. Macieja Szarzyńskiego, pełniącego obowiązki oficera prasowego grudziądzkiej komendy policji, ratownikom medycznym udało się przywrócić funkcje życiowe poszkodowanej kobiecie. Została ona przewieziona do szpitala.

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

.

Kacper
Gość
Kacper

Ta wysiłku służb ratowniczych. Pojebało ich żeby z jedną poduszką iść pod słup, nikt nie przemyślał że będzie próbowała przejść na drugą stronę. Dla bezpieczeństwa powinni chociaż z 4 rozłożyć do okoła słupa. Stfuu na was 🖕

Powiązane treści