Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 2km/h WNW
H 1 • L 1
2C
Pon
1C
Wt
-1C
Sr
-1C
Czw
2C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleDramatyczne sceny na bydgoskim komisariacie. Policjanci musieli ratować życie dziecka
policja Bydgoszcz
30.06.2018 | 14:19

Dramatyczne sceny na bydgoskim komisariacie. Policjanci musieli ratować życie dziecka

Na zdjęciu: Policjanci musieli ratować życie dziecka.

Fot. Maciej Rejment/archiwum

Niecodzienny przebieg służby mieli w czwartek policjanci z Błonia. Funkcjonariusze musieli pomóc rodzicom, którzy obawiali się o życie swojego dziecka.

W czwartek przed godz. 19:00 do komisariatu na Błoniu wbiegli rodzice, trzymając na rękach dziecko, które mdlało i miało trudności z oddychaniem. Natychmiast pomocy udzieliła mł. asp. Aleksandra Marcińczyk. Policjantka zorientowawszy się, że dziecko ma bardzo wysoką gorączkę zaczęła robić zimne okłady oraz zapewniła bezpośredni dopływ świeżego powietrza. W tym czasie dyżurny wezwał karetkę pogotowia, która szybko przyjechała na miejsce i zabrała dziecko wraz z rodzicami do szpitala.

– Zdecydowane i natychmiastowe działania policjantów z komisariatu na bydgoskim Błoniu zapewniły pomoc malutkiemu dziecku i jego rodzicom nie tylko w wezwaniu pogotowia i dotarciu do szpitala, ale przede wszystkim w zapewnieniu bezpieczeństwa do czasu przyjazdu specjalistów – podsumowuje podkom. Lidia Kowalska z KWP Bydgoszcz.


Powiązane treści