Bydgoszcz
-2C
92% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H -2 • L -2
3C
Nd
-0C
Pon
0C
Wt
-1C
Sr
-3C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleDramatyczne sceny na bydgoskim komisariacie. Policjanci musieli ratować życie dziecka
policja Bydgoszcz
30.06.2018 | 14:19

Dramatyczne sceny na bydgoskim komisariacie. Policjanci musieli ratować życie dziecka

Na zdjęciu: Policjanci musieli ratować życie dziecka.

Fot. Maciej Rejment/archiwum

Niecodzienny przebieg służby mieli w czwartek policjanci z Błonia. Funkcjonariusze musieli pomóc rodzicom, którzy obawiali się o życie swojego dziecka.

W czwartek przed godz. 19:00 do komisariatu na Błoniu wbiegli rodzice, trzymając na rękach dziecko, które mdlało i miało trudności z oddychaniem. Natychmiast pomocy udzieliła mł. asp. Aleksandra Marcińczyk. Policjantka zorientowawszy się, że dziecko ma bardzo wysoką gorączkę zaczęła robić zimne okłady oraz zapewniła bezpośredni dopływ świeżego powietrza. W tym czasie dyżurny wezwał karetkę pogotowia, która szybko przyjechała na miejsce i zabrała dziecko wraz z rodzicami do szpitala.

– Zdecydowane i natychmiastowe działania policjantów z komisariatu na bydgoskim Błoniu zapewniły pomoc malutkiemu dziecku i jego rodzicom nie tylko w wezwaniu pogotowia i dotarciu do szpitala, ale przede wszystkim w zapewnieniu bezpieczeństwa do czasu przyjazdu specjalistów – podsumowuje podkom. Lidia Kowalska z KWP Bydgoszcz.

Powiązane treści