Bydgoszcz
6C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h NW
H 8 • L 4
17C
Czw
15C
Pt
13C
Sob
13C
Nd
20C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleDramatyczne sceny przed Operą Nova. 26-latek użył noża
opera nova_wieczorne zdarzenie_Karol Szymak
23.01.2018 | 18:07

Dramatyczne sceny przed Operą Nova. 26-latek użył noża

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór.

Na zdjęciu: 26-latek został natychmiast zatrzymany przez policję.

Fot. Karol Szymak

Dramatyczne sceny rozegrały się w poniedziałek wieczorem niedaleko Opery Nova. Na przystanku tramwajowym, 26-latek zaatakował dwóch innych mężczyzn.

O zdarzeniu tuż po godzinie 21:00 powiadomił nas jeden z naszych Czytelników. – Wypadek pod Opera Nova i tramwaje znów nie jeżdżą – przekazał nam w wiadomości pan Karol. My zweryfikowaliśmy informację.

Okazało się, że 26-latek zaatakował nożem dwóch innych mężczyzn. – Na tę chwilę wyjaśniamy przebieg tego zdarzenia, natomiast mogę potwierdzić, że do takiego doszło – mówi nam kom. Przemysław Słomski z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji. Według wstępnych ustaleń, zaatakowani mężczyźni mieli zaczepić 26-latka na jednym z przystanków tramwajowych. Ten wówczas wyjął nóż i ugodził nim prowodyrów.

Mężczyzna niemal natychmiast został zatrzymany przez policjantów. – Przebadaliśmy go, okazało się że był trzeźwy – dodaje kom. Słomski. Na razie nie wiadomo, jak 26-letni sprawca motywował swój czyn. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że poszkodowani mężczyźni na razie nie zostali przesłuchani, bowiem nie pozwala na to ich stan zdrowia.


Powiązane treści