Bydgoszcz
9C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h E
H 11 • L 8
7C
Wt
8C
Sr
11C
Czw
8C
Pt
6C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleDramatyczne zdarzenie! Mężczyzna skoczył do Brdy
policja_straż_służby - Maciej Rejment
25.03.2018 | 18:43

Dramatyczne zdarzenie! Mężczyzna skoczył do Brdy

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb tuż przed godziną 18:00.

Na zdjęciu: Na miejscu zdarzenia pracowały służby.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Dramatyczne zdarzenie w Bydgoszczy. Mężczyzna skoczył z mostu do Brdy.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do bydgoskich strażaków tuż przed godziną 18:00. Jak informuje portal Bydgoszcz 998, ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna miał skoczyć do rzeki z mostu Władysława Jagiełły.

Z najnowszych informacji, które uzyskaliśmy w biurze prasowym komendy wojewódzkiej policji wynika, że do tego zdarzenia rzeczywiście doszło. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy i zespół ratownictwa medycznego. Mężczyznę wyłowiono z Brdy i przekazano do karetki pogotowia. – Mężczyzna jest przewożony do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – przekazał nam mł. asp. Piotr Duziak z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy. Nie ma na razie potwierdzenia informacji, jakoby mężczyzna miał być w chwili zdarzenia pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. – To wykażą dopiero badania, próbki krwi zostaną pobrane od mężczyzny – dodaje mł. asp. Duziak.

To nie jedyne takie zdarzenie, bo jak doniósł portal Bydgoszcz 998, około godziny 5:00 rano, mężczyzna również próbował skoczyć z wiaduktu kolejowego na wysokości ul. Grunwaldzkiej.


Powiązane treści