[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Nocny drift na Starym Rynku. Kierujący hondą, mimo zakazu, wjechał na płytę i „kręcił bączki”[WIDEO]

Dodano: 21.06.2022 | 15:08

Na zdjęciu: Kierujący hondą wjechał na Stary Rynek od strony ulicy Mostowej.

Fot. Straż Miejska Bydgoszcz

W poniedziałkową noc miejski monitoring zarejestrował kierującego hondą, który wbrew zakazowi wjechał na płytę Starego Rynku i urządził na niej drift.

Do zdarzenia doszło 20 czerwca, około godz. 3:05. Wówczas pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył samochód marki honda, który wjechał z ulicy Grodzkiej w ulicę Mostową i udał się w kierunku Starego Rynku. – Kiedy kierowca dojechał na Stary Rynek, zaczął jeździć dookoła z dużą prędkością i z poślizgiem. Po chwili odjechał w kierunku ul. Focha – przekazują municypalni.

Informacja o zdarzeniu, a także numer rejestracyjny pojazdu zostały przekazane do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji. Jak podał TVN 24, mężczyznę udało się namierzyć tego samego dnia w godzinach popołudniowych. – To 22-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego – mówi, cytowany przez TVN 24 komisarz Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Mężczyzna został ukarany 11 punktami karnymi oraz dwoma mandatami na łączną kwotę 2020 złotych za niezastosowanie się do znaku „zakaz ruchu” oraz za stworzenie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nagranie z „wyczynu” kierowcy można zobaczyć poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
5 miesięcy temu

Wreszcie bydgoska władza będzie miała winnego uebanej płyty. 😀

KasWas
KasWas
5 miesięcy temu

Zanim ktoś zrobi reportaż niech trochę zasięgnie wiedzy…
Jak można robić drift przednim napędem i to jeszcze Honda
Fakt ze ten pomysł nie należy do inteligentnych ale proszę troszkę rozeznania w tym czym ktoś coś piszę. Później ludzie nie mający pojęcia przekazują takie brednie dalej

Damian
Damian
5 miesięcy temu

Drift pojęcie ogólne drift można zrobić nawet napędem na przód używając umiejętnie hamulca ręcznego 😀

damian
damian
5 miesięcy temu

Oczywiście , że można… na wstecznym 😀

Marek
Marek
5 miesięcy temu

Tu nie było ani driftu, ani dużej prędkości ani zagrożenia. Był jedynie wjazd pod zakaz i za to należał się mandat, reszta to naciąganie, wręcz wyłudzenie.