[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nocny drift na Starym Rynku. Kierujący hondą, mimo zakazu, wjechał na płytę i „kręcił bączki”[WIDEO]

Dodano: 21.06.2022 | 15:08

Na zdjęciu: Kierujący hondą wjechał na Stary Rynek od strony ulicy Mostowej.

Fot. Straż Miejska Bydgoszcz

W poniedziałkową noc miejski monitoring zarejestrował kierującego hondą, który wbrew zakazowi wjechał na płytę Starego Rynku i urządził na niej drift.

Do zdarzenia doszło 20 czerwca, około godz. 3:05. Wówczas pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył samochód marki honda, który wjechał z ulicy Grodzkiej w ulicę Mostową i udał się w kierunku Starego Rynku. – Kiedy kierowca dojechał na Stary Rynek, zaczął jeździć dookoła z dużą prędkością i z poślizgiem. Po chwili odjechał w kierunku ul. Focha – przekazują municypalni.

Informacja o zdarzeniu, a także numer rejestracyjny pojazdu zostały przekazane do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji. Jak podał TVN 24, mężczyznę udało się namierzyć tego samego dnia w godzinach popołudniowych. – To 22-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego – mówi, cytowany przez TVN 24 komisarz Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Mężczyzna został ukarany 11 punktami karnymi oraz dwoma mandatami na łączną kwotę 2020 złotych za niezastosowanie się do znaku „zakaz ruchu” oraz za stworzenie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nagranie z „wyczynu” kierowcy można zobaczyć poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
13 dni temu

Wreszcie bydgoska władza będzie miała winnego uebanej płyty. 😀

KasWas
KasWas
12 dni temu

Zanim ktoś zrobi reportaż niech trochę zasięgnie wiedzy…
Jak można robić drift przednim napędem i to jeszcze Honda
Fakt ze ten pomysł nie należy do inteligentnych ale proszę troszkę rozeznania w tym czym ktoś coś piszę. Później ludzie nie mający pojęcia przekazują takie brednie dalej

Damian
Damian
12 dni temu

Drift pojęcie ogólne drift można zrobić nawet napędem na przód używając umiejętnie hamulca ręcznego 😀

damian
damian
11 dni temu

Oczywiście , że można… na wstecznym 😀

Marek
Marek
8 dni temu

Tu nie było ani driftu, ani dużej prędkości ani zagrożenia. Był jedynie wjazd pod zakaz i za to należał się mandat, reszta to naciąganie, wręcz wyłudzenie.