Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h ENE
H 17 • L 16
15C
Nd
14C
Pon
16C
Wt
15C
Sr
13C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportDruga wygrana Abramczyk Polonii. Bydgoscy żużlowcy pokonali Lokomotiv Daugavpils
12-07-2020_żużel, eWinner I Liga Żużlowa_Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Abramczyk Polonia Bydgoszcz - bieg 8 - Andreas Lyager (ż), David Bellego (b) - SF
10.09.2020 | 18:45

Druga wygrana Abramczyk Polonii. Bydgoscy żużlowcy pokonali Lokomotiv Daugavpils

W żużlowej I lidze rozegrano dziewiątą kolejkę spotkań.

Na zdjęciu: David Bellego i Andreas Lyager ponownie byli liderami Abramczyk Polonii.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

W zaległym spotkaniu 9 kolejki żużlowej eWinner I Ligi, Abramczyk Polonia wygrała na własnym torze z Lokomotivem Daugavpils. W sobotę (12 września), bydgoski zespół o kolejne punkty powalczy w wyjazdowym meczu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.

EWINNER I LIGA ŻUŻLOWA – SEZON 2020 – 9 KOLEJKA – 10.09.2020 R.
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – LOKOMOTIV DAUGAVPILS 46:44
Pierwszy mecz: 30:60. Bonus: Lokomotiv Daugavpils.

LOKOMOTIV DAUGAVPILS
1. Pontus Aspgren 3+2 (1*,1*,1,0)
2. Jewgienij Kostygow 3 (1,2,0,-,-)
3. Kjastas Puodżuks 3 (2,0,1,-,-)
4. Wadim Tarasenko 14 (3,2,3,2,2,2)
5. Andrej Kudriaszow 6 (0,0,1,2,3)
6. Oleg Mihaiłow 10+2 (2*,2*,2,1,3)
7. Francis Gusts (3,1,0,1)
8. Ricards Ansviesulis NS

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ
9. Kai Huckenbeck 10+1 (3,2*,2*,3,w)
10. Troy Batchelor (1,3,3,w)
11. Kamil Brzozowski (0,-,-,-,-)
12. Dawid Lampart (-,1,3,1,2)
13. David Bellego 11+1 (2*,3,2,3,1)
14. Nikodem Bartoch (0,0,0)
15. Tomasz Orwat (1,0,1)
16. Andreas Lyager (3,3,w,3,w)

BIEG PO BIEGU
1. [67.12] Huckenbeck, Puodżuks, Aspgren, Brzozowski 3:3
2. [67.00] Gusts, Michaiłow, Orwat, Bartoch 1:5 (4:8)
3. [64.28] Lyager, Bellego, Kostygow, Kudriaszow 5:1 (9:9)
4. [66.22] Tarasenko, Michaiłow, Batchelor, Bartoch 1:5 (10:14)
5. [66.31] Lyager, Tarasenko, Lampart, Puodżuks 4:2 (14:16)
6. [64.90] Bellego, Kostygow, Aspgren, Orwat 3:3 (17:19)
7. [66.50] Batchelor, Huckenbeck, Gusts, Kudriaszow 5:1 (22:20)
8. [66.53] Tarasenko, Bellego, Puodżuks, Bartoch 2:4 (24:24)
9. [66.19] Batchelor, Huckenbeck, Aspgren, Kostygow 5:1 (29:25)
10. [67.00] Lampart, Michaiłow, Kudriaszow, Lyager (w/u) 3:3 (32:28)
11. [67.35] Huckenbeck, Tarasenko, Lampart, Aspgren 4:2 (36:30)
12. [65.75] Lyager, Tarasenko, Orwat, Gusts 4:2 (40:32)
13. [65.47] Bellego, Kudriaszow, Michaiłow, Batchelor (w/u) 3:3 (43:35)
14. [66.47] Michaiłow, Lampart, Gusts, Lyager (w/u) 2:4 (45:39)
15. [66.03] Kudriaszow, Tarasenko, Bellego, Huckenbeck (w/u) 1:5 (46:44)

Sędziował: Grzegorz Sokołowski.
Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński.
Przewodniczący Jury: Zbigniew Fiałkowski.
Widzów: ok. 1.500.
Najlepszy Czas: Andreas Lyager w wyścigu trzecim – 64.28 sek.
Zawody przeprowadzono zgodnie z drugim zestawem pól startowych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści